ZÁZNAM ZÁPASU - 1.kolo Neděle 26.8.2018 9:00 hod.

TJF Čechie ČejeticeSK Benátky
TJF Čechie Čejetice9:6
(5:1)

Posilněná B přípravka podlehla Čejeticím !

V 1. mistrovském utkání nově založená starší přípravka B, podlehla po prospalém prvním poločase Čejeticím. I přes účast několika hráčů áčka se benáteckým 1. poločas vůbec nevydařil. Ospalý, ustrašený výkon, bez pohybu a pokusu obejít protihráče.. Přesně tak by se dal charakterizovat výkon hostů v 1. poločase, který skončil pro hosty ještě milosrdným výsledkem 1:5. DO druhé půle ovšem vstoupilo již jiné mužstvo a po velmi zlepšeném výkonu dokázali benátečtí výsledek zkorigovat na 9:6.

Branky (asistence): 3x Podlipský, 2x Dobřenský, Hendrych

Sestava: Vála - Podlipský, Protiva, Hendrych, Štorkán, Beránek, Stínka, Dobřenský

Jiří KUBÁT

SK Benátky nad Jizerou Jiří KUBÁT

Pořád se potýkáme se špatnými začátky. Ať už je to první poločas zápasu, nebo první dvě utkání na turnajích. Kluci ze začátku působí vystresovaně a svázaně, až po nějaké době zjistí, že se se soupeřem dá hrát a náš výkon jde strmě nahoru. Na tom musíme v příštích týdnech pracovat.