Krejčík – Špringl, Kohl (46. Poslt), Mareš, Chaloupka (72. Kostra) – Čech, Mižič (46. Váňa), Outěřický, Čakurda, Plichta (46. Tkadlčík) – Kocourek (60. Haba)

38. Kalous, 58. Sůra – 40. Kohl, 53. Mareš, 60. Váňa, 86. Čakurda

J. Pažout – Valtera, Bubanec

Hráč utkání Hráč utkání Kryštof Krejčík

Nově složené "B" mužstvo přivezlo zasloužené tři body z Kostelního Hlavna !

Benátecké rezervě se vydaři vstup do sezóny 2019/20. Na půdě nebezpečného Kostelního Hlavna Benátečtí vyhráli 2:1. Po nerozhodném poločase padaly branky až ve druhé půli, kdy se mladý tým hostů ujal dvoubrankového vedení. Za domácí snížil dvanáct minut před koncem Zvoníček. Benátečtí dokázali těsný náskok uhájit a do okresního přeboru tak vkročili tou správnou nohou.

V dalším kole vyzve benátecké béčko v kocháneckém azylu mladoboleslavskou Akumu, stane se tak v neděli, v první zářijový den.

První poločas byl vyrovnaný, měli jsme však více brankových příležitostí. Měli jsme tři tutovky, bohužel jsme neproměnili ani jednu. Soupeř měl jednu pořádnou brankovou příležitost z přímého kopu ve 40. minutě. Domácí ho zahráli střelou k tyči, kterou Krejčík velice solidním zákrokem vytáhl. Poločas tedy skončil bez branek. Do druhé půle jsme vystřídali tři hráče. V jednom případě to byl hráč áčka, což bylo domluveno, dále jsme měli jedno zranění a další hráč se necítil, že by do druhé půle nastoupil. Řekl bych, že ve druhém poločase jsme dominovali. Jak herně, tak i na šance jsme byli naprosto lepší. Bohužel jsme asi ze sedmi jasných brankových příležitostí dokázali proměnit pouze dvě. Málem se nám to stalo osudným, jelikož v 78. minutě se z ojedinělého brejku dostal domácí útočník do vápna, zaběhl za našeho obránce a i kvůli našemu špatnému postavení, jsme nestihli míč nějakým způsobem odhlavičkovat a domácí hráč běžel sám na brankáře. Udělal kličku našemu gólmanovi, který dle mého názoru i dle všech ostatních našich hráčů vykopl míč a domácí hráč až posléze přes něj upadl. Rozhodčí byl ale jiného názoru a odpískal penaltu. Příliš jsme se ani nezlobili, protože do této doby pískal vcelku solidně. Domácí ji proměnili. Poté začala velká hra vabank. Kdyby každý z týmů přidal jeden gól či dva, nemohl se nikdo divit. Kostelní Hlavno uzavřelo zápas velkou tutovkou, kterou Krejčík znovu chytil. Pří ní šel z levé strany centr do vápna, ve kterém osamocený hráč zakončoval. Naštěstí trefil Krejčíka, který nás podržel. Myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli. Domácí diváci poté, jak jsou zvyklí, si zchladili žáhu na rozhodčím, který ale za to nemohl. Chyba byla ve hře domácího týmu, nikoliv v rozhodčím.

• Akuma – Bělá p/B. 2:2 (1:1)

Příští 2. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Doubrava – Krnsko, Bělá p/B. – Kosořice, Zdětín – Kněžmost, Řepov – D.Bousov "B", NEDĚLE: Benátky "B" – Akuma (14:00), Mukařov – Kr.Vrutice (15:00), Březno – K.Hlavno (15:00).