ZÁZNAM ZÁPASU - 7.kolo neděle 8.10.2017 v 16:00 hodin

Hádek - Brodský, Vostřel, Vítovec (75. Hruška), Kopejska, Lauda, Novák, Fajt, Karlík, Šulc, Pochman (46. Štráchal)

Jíra - Kohl, Šimůnek, Chaloupka, Kraus (88. Váňa), Zalabák (59. Poslt), M. Langšádl, Zuna, Machka, Haba (46. Levíček, 90. Špringl), D. Langšádl

17. Kopejska, 20. Pochman, 79. Karlík, 84. Štráchal - 20. M. Langšádl, 20. Zuna, 88. Machka, 88. Poslt, 89. Šimůnek

Zdeněk – Šmejkal, Bekešský

Hráč utkání Hráč utkání David Chaloupka

Rezerva přivezla od posledních Tišic tři body !

Benátecká rezerva zabrala a ze hřiště posledních Tišic si odváží plný počet tří bodů. Hosté přijeli k utkání ve značně kombinované sestavě, protože se tento zápas křížil s utkáním A-mužstva, takže opět muselo nastoupit několik dorostenců či náhradní brankář Levíček do pole. Ten navíc trefil tyčku tišické brány, takže mnoho nechybělo, aby se zapsal do střelecké listiny. V závěru si domácí vypracovali několik závaru, Jíru v brance benátecké rezervy se jim ale nepodařilo překonat. Benátečtí tak vrátili Tišicím porážku z loňské sezóny, která v nich vyvolává emoce snad ještě nyní.

Staré pravidlo říká, že body z venku mají svoji cenu, pokud se potvrdí také doma. Benátečtí k tomu budou mít příležitost příští týden, kdy hostí dalšího nováčka z Mělnicka - Vojkovice. Nevyzpytatelný soupeř se drží ve středu tabulky, když má o dva body více než benátecké béčko.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Podobní soupeři jsou vždy nejtěžší. Tišice byly na posledním místě s jedním bodem, avšak my na ně neměli nějaký komfortní náskok. Zápas se nám kryl jak s áčkem, tak i s dorostem. Přijeli jsme ve stavu, kdy někteří kluci měli třeba šedesát minut za dorost v nohách. Na těžkém tišickém terénu k tomu ale všichni přistoupili na sto procent. Do druhého poločasu jsme vstoupili vstřelenou brankou. Vytvořili jsme si ještě dvě nebo tři brankové příležitosti, kdy jsme soupeře mohli potrestat. Bohužel šance, ve kterých jsme šli sami na brankáře, jsme neproměnili a dalo by se říci, že v posledních deseti minutách jsme se klepali o výsledek. Domácí kopali dlouhé míče do našeho vápna, měli dva či tři rohové kopy za sebou. Naštěstí jsme vše dobře ubránili a zaslouženě vyhráli.

FOTO ze zápasu ZDE!

VÝSLEDKY 7. kola PRODIET I.B třídy :

• ​​​Tišice – Benátky "B" 0:1 (0:0)
  • Dobrovice "B" – Neratovice "B" 2:1 (2:0)
  • Byšice – Mn. Hradiště "B" 4:0 (2:0)
  • Vojkovice – St. Boleslav 3:1 (2:1)
  • D.Bousov – FC Mělník 3:0 (2:0)
  • Nelahozeves – Lužec 2:1 (1:1)
  • Libčice – Holubice 4:2 (2:1)

Příští 8. kolo v 15:30 hod., SOBOTA: St.Boleslav – Nelahozeves (10:15), FC Mělník – Lužec, D.Bousov – Byšice, Mn.Hradiště "B" – Libčice, NEDĚLE:Benátky "B" – Vojkovice, Holubice – Dobrovice "B", Neratovice "B" – Tišice.