ZÁZNAM ZÁPASU - 1.kolo neděle 27.8.2017 od 10:15 hodin

TJ Sokol LuštěniceSK Benátky
TJ Sokol Luštěnice9:5
(4:2)

Fotbal s výsledkem hokejové přestřelky !

Úvodní klání sezóny I.A třídy dorostu skupiny B, přineslo divácky velmi zajímavou přestřelku s konečným a spravedlivým vítězstvím pro domácí tým. Benátečtí hráči drželi krok se soupeřem do 75. minuty, kdy bohužel postupně třikrát inkasovali a na branky Luštěnic již nedokázali střelecky odpovědět.

Úvodní branku sezóny a v tu chvíli vyrovnávací vstřelil po nahrávce Matěje Šimůnka hostující kapitán Jakub Špringl - 1:1. Další srovnání skóre zařídil po asistenci Matěje Šimůnka záložník Daniel Haba - 2:2.

Ihned po poločase se prosadil i do té doby asistující Matěj Šimůnek, kterému přihrál na první zásah sezóny Jakub Špringl - 4:3. Poté se prosadila i nová benátecká posila David Váňa, jenž proměnil penaltu po faulu na Matěje Šimůnka - 5:4. Poslední gól hostů a svůj druhý v utkání vstřelil po chybě domácí obrany Jakub Špringl - 6:5. Luštěnice pak v závěrečné čtvrthodince přidaly další tři branky a zápas tak vyzněl výsledkově jednoznačně pro ně.

Branky (asistence):  8. Špringl (Šimůnek), 32. Haba (Šimůnek), 46. Šimůnek (Špringl), 54. Váňa (Šimůnek), 61. Špringl (bez)

Sestava: Fabián - J. Špitálský, Veselý, Chalupa, Černý, Benček, Hakkel, Špringl, Haba, Váňa, Šimůnek - Pluhař, V. Dvořák

Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

V utkání se ukázala rozdílová fyzická převaha starších hráčů Luštěnic, což se projevilo na konci zápasu, kdy jsme již nedokázali držet krok se soupeřem. Do kolen nás srazily zejména vlastní individuální i taktické chyby, kterých bylo až příliš mnoho. Nicméně pevně věřím, že tento stav brzy změníme. Do sezóny jdeme s mladým týmem a celý ročník bereme jako fotbalovou školu zkušeností.