ZÁZNAM ZÁPASU - 1.kolo neděle 27.8.2017 v 17:00 hod.

Pečonka – Salava, Vlk, Trojan, Brož – Ježek, Rodr, Čížek, Jurko - Peroutka (76. Hovězák), Jiří Valtr (85. Helebrant)

Jíra –​ Kohl, Šimůnek, Chaloupka, Zalabák, M. Langšádl, Zuna, Machka, Zeman, Krýda, Váňa (46. Hába)

57. Rodr - 23. Váňa, 59. Kohl, 62. Machka

Stádník – Říha, Hájek

Hráč utkání Hráč utkání Petr Zeman

Rezerva vstoupila do sezóny porážkou na půdě nováčka soutěže !

Benátecká rezerva nezvládla úvodní zápas I.B třídy, když prohrála na půdě nováčka z Holubice 0:2. Domácí se brzy ujali vedení po brance Jurka. Tentýž hráč mohl ve druhém poločase zvýšit z pokutového kopu, který mu ale brankář Jíra zneškodnil. Domácí přece jenom přidali druhou branku. V 81. minutě se o ni postaral dlouholetý hráč Holubice Jiří Valtr.

Béčko si tak na první letošní body bude muset minimálně týden počkat. V příštím kole zajíždí na benáteckou půdu další nováček. K okresnímu derby rezerv přijede béčko Mnichova Hradiště.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

První zápas v sezóně se nám výsledkově nepodařil. Sice jsme byli lepší na míči, ale doplatili jsme na nezkušenost, když jsme v kádru měli šest dorosetenců, z nichž dva hráli dopoledne utkání své věkové katerogie v základní sestavě. Na lavičce jsem měl pouze jednoho hráče, taktéž dorosteneckého věku, který měl za sebou z rána v nohách devadesát minut. Pro některé z nich to byl první zápas na takovéto úrovni. Po této stránce tak náš výkon nebyl špatný. Bohužel jsme hráli jen zhruba pětatřicet metrů před brankou, trošku nám chyběla kvalita v přechodové fázi. Výsledek určitě ovlivnil první gól domácího týmu. Soupeř se pak nikam nemusel hnát a náskok si zkušeně hlídal. Ve druhé půli ještě Lukáš Jíra zneškodnil pokutový kop, poté jsme hru trošku otevřeli a inkasovali druhou branku. Nyní už se díváme na příštího soupeře, jímž je béčko Mnichova Hradiště. Bude to podobný tým, jako ten náš. Mnichovo Hradiště jistě také přijede s mladým kádrem, alespoň uvidíme, kdo má lepší mládež.

Článek z webu soupeře ZDE!

VÝSLEDKY 1. kola PRODIET I.B třídy :

• Holubice – Benátky "B" 2:0 (1:0)
  • Libčice – Vojkovice 3:1 (2:0)
  • Neratovice "B" – FC Mělník 1:0 np (0:0)
  • Byšice –​ Nelahozeves 3:2 np (0:1)
  • Dobrovice "B" – Tišice 3:1 (0:1)
  • Mn.Hradiště "B" –​ St. Boleslav 0:2 (0:0)
  • D.Bousov –​ Lužec 2:3 (1:1)

Příští 2. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: ​​​St.Boleslav – D.Bousov (10:15), Vojkovice – Dobrovice "B" (10:30), Nelahozeves – Libčice,  NEDĚLE: Benátky "B" – Mn.Hradiště "B", Neratovice "B" – Holubice, Lužec – Byšice, FC Mělník – Tišice.