Ulman – Chupík, Beneš, Jeřábek (50. Rusiňák), Honzátko, Lukeš, Souček (63. Kořínek), Nežerka (90.Buryán), Potůček, Korejza (90. Vtelenský), Koníček (87. Váňa)

JíraKohl, M. Langšádl, Růžička, Svačina, Šimůnek, Zeman, Kraus (46. Špringl), Baran, Outěřický, Machka

79. Kohl

Hron – Dvořák, Vrabec

Hráč utkání Hráč utkání Petr Zeman

Rezerva od nováčka body nepřivezla !

Na půdu nedalekého soupeře a nováčka soutěže z Chotětova zajížděla benátecká rezerva v okleštěné sestavě, kdy na střídačce byli připraveni pouze mladík Špringl a asistent trenéra Hejtmánek.

V prvním poločase diváci v tomto derby utkání branky neviděli, ale zejména Benátečtí měli  hned v první pětiminutovce zápasu tři obrovské příležitosti ke skórování. Stínem prvního dějství, bylo ještě také zranění benáteckého kapitána Krause, kterého do druhého poločasu nahradil dorostenec Špringl.

Ve druhé půli se dostali hosté do vedení zásluhou Outěřického, který z osmnácti metrů umístil svoji střelu přesně k levé tyči brankáře Ulmana. Chotětovští dokázali vyrovnat exbenáteckým Benešem, který se prosadil po rohovém kopu hlavou až čtvrt hodiny před koncem zápasu. V 79. minutě předvedl velkou nedisciplinovanost obránce Kohl, který šlápl Korejzovi na lýtko a od hlavního rozhodčího Hrona viděl červenou kartu. Chotětovští dokázali početní výhodu brzy využít. Byl to právě Korejza, který v samostatném úniku nazaváhal a vsítil druhou branku domácího týmu, která právě prakticky rozhodla zápas.

Rezerva tak nenavázala na domácí výhru proti Bakovu nad Jizerou a z Chotětova nepřivezla žádný bod. Na benátecké béčko nyní čeká nevyzpytatelný FC Mělník, který je nepříjemným soupeřem zejména na svém hřišti, venku se s mělnickým týmem hrát dá, o čemž se Benátečtí přesvědčili v uplynulých dvou sezónách.

Josef HEJTMÁNEK

Trenér Benátek Josef HEJTMÁNEK

Do Chotětova jsme přijeli posíleni o několik hráčů z našeho dorostu, jelikož z A-týmu nám nebyl nikdo puštěn. Další dorostenec pak byl připraven na lavičce náhradníků. Utkání jsme se zhostili bojovně i dobře herně. V prvním poločase jsme měli navrch, bohužel své brankové příležitosti jsme nevyužili. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem nějakou šanci proměnit. To se nám také brzy povedlo dobře hrajícím dorostencem Outěřickým. Poté jsme se ale zatáhli, domácí nás tlačili, my jen v podstatě odkopávali míče. Chotětov se dočkal vyrovnání po standardní situaci. Následně se nechal nesmyslně za oplácení vyloučit Kohl. Domácí využili herní převahy a vstřelili branku na 2:1, nám už se vyrovnat nepodařilo. Je to škoda, protože si myslím, že nějaký bod jsme si zasloužili.

• Libčice – Dobrovice "B" 1:4 (1:3)

Příští 5. kolo v 16:30 hod., SOBOTA: St. Boleslav – Chotětov (10:15), Lužec – Byšice, Milovice – Vysoká, NEDĚLE: Benátky "B" – FC Mělník, Ostrá "B" – Libčice, Dobrovice "B" – Bakov n/J., Holubice – Vojkovice.