ZÁZNAM ZÁPASU - 9.kolo sobota 21.10. v 15:30 hodin

Zavadil –​ Vorel, Emmer, Váger, Bednařík (70. Simon), Holý, Mykulychynskyi​, Kratochvíl (65. Pekárek), Krejza (76. Kobera), Minařík, Zhukovskyy

Lisa –​ Chaloupka, Kraus, M. Langšádl, Machka, Krýda, D. Langšádl, Haba (67. Špringl), Zalabák (83. Lukeš), Kohl, Zeman

34. Emmer, 73. Minařík – 88. M. Langšádl

Čermoch – Bartůšek, Hanák

Hráč utkání Hráč utkání Jan Kraus

Rezerva nepřivezla domů žádný bod !

Benátecká rezerva v opět velmi omlazené sestavě čelila druhému týmu tabulky Nelahozevsi. Domácí o vítězství rozhodli jediným gólem v závěru první půle, který měl na svědomí Krejza. Hosté se do zakončení dostávali spíše sporadicky a i když na hřišti renomovaného celku rozhodně nepropadli, na body to nestačilo.

V dalším kole hostí benátecké béčko na svém stadionu další tým z Mělnicka - Lužec. I tento tým má ve svém kádru několik zkušených hráčů, kteří prošli dokonce první ligou. Pro mladé benátecké kluky to bude další utkání, ve kterém mají možnost se ukázat a bodovat nad soupeřem, jehož někteří hráči by mohli těm Benáteckým dělat otce.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Domácí jsou v dosavadní tabulce na druhém místě, takže nás nečekal rozhodně lehký zápas. Měli jsme šňůru tří utkání, ve kterých jsme vždy získali prlný počet bodů, dokonce jsme ani v jednom z nich neinkasovali. Řekl bych, že jsme navázali na předešlé výkony. Bohužel po jedné naší nepozornosti jsme obdrželi jedinou branku utkání, navíc ve 43. minutě od domácího kanonýra Krejzy. Tento gól také celý zápas rozhodl. Sahali jsme po vyrovnání, podobně jako vloni, kdy jsme v Nelahozevsi uspěli v penaltovém rozstřelu. Z předvedeného výkonu nejsem zklamaný, pochopitelně ale tomu chyběla pomyslná třešnička v podobě zisku nějakých bodů. Nyní máme doma Lužec. Doufejme, že navážeme na předchozí domácí zápasy.

VÝSLEDKY 9. kola PRODIET I.B třídy :

• Nelahozeves – Benátky "B" 1:0 (1:0)
  • Dobrovice "B" – Mn.Hradiště "B" 6:2 (2:0)
  • Vojkovice – Neratovice "B" 1:0 np (0:0)
  • Lužec – Stará Boleslav 4:0 (2:0)
  • Libčice – D.Bousov 5:3 (3:1)
  • Tišice – Holubice 4:3 (4:0)
  • Byšice – FC Mělník 0:5 (0:2)

Příští 10. kolo ve 14:30 hod., SOBOTA: Byšice – Libčice, D.Bousov – Dobrovice "B", Mn.Hradiště "B" – Tišice, NEDĚLE:Benátky "B" – Lužec, FC Mělník – St.Boleslav, Holubice – Vojkovice, Neratovice "B" – Nelahozeves.