ZÁZNAM ZÁPASU - 3.kolo sobota 7.9.2019 v 17:00 hod.

Abelovský – Sedláček (46. Vocásek), Batala, Dragnev, Humpola, Kořínek (69. Řehák), Řehoř, Mráček, Pokorný, Malík, Grus

Šíma – Špringl, Kohl, Mareš, Tkadlčík, Čech (71. Černý), Mižič (46. Haba), Outěřický, Čakurda, Chaloupka (86. Dvořák), Váňa

20. Sedláček, 24. Dragnev, 44. Pokorný, 87. Řehoř – 36. Mižič, 80. Kohl

Diňa – Bohuslav, Vokál

Hráč utkání Hráč utkání Adam Čech

Rezerva napravila domácí ztrátu výhrou v Kosořicích !

Benátecká rezerva položila základ své výhry již v prvním poločase. Do vedení šli hosté po nahrávce Adama Čecha a zakončení Huga Čakurdy, který sice nejdříve trefil brankáře, ale pak z dorážky nezaváhal – 0:1. Hned po rozehrávce se domácí dostali do šance a vyrovnali Mráčkem1:1. Po půl hodině hry utekl David Chaloupka, nacentroval před branku a Hugo Čakurda svým druhým gólem vrátil vedení na stranu Benátek – 1:2. Před pauzou byl v pokutovém území faulován Jakub Špringl a nařízenou penaltu proměnil kapitán Petr Outěřický1:3. Do kabin tak odcházeli hráči Benátek s dvougólovým náskokem.

Druhá půle byla z pohledu šancí jasně lepší pro benátecký tým, ale góly z vyložených šancí do domácí brány nepadly, a tak přišel trest v podobě několika příležitostí na druhé straně a nakonec i proměněného přímého kopu Kosořic, který proměnil Humpola a snížil na rozdíl jediné branky – 2:3. Další branky už nepadly, a tak utkání skončilo těsnou výhrou benátecké rezervy.

V dalším kole čeká na svěřence trenéra Lukáše Došlého rovněž nedaleké Krnsko. Benátky přivítají soupeře na některém z domácích azylů, podrobněji budeme informovat během následujícího týdne.

Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

Hřiště nám sedělo. Hráli jsme dobře, kombinačně a měli více ze hry. Kosořice mají ve svých řadách některé velmi kvalitní hráče a výhra na jejich hřišti nebyla jednoduchá. Částečně si ale za komplikace před koncem utkání můžeme sami. Z několika šancí ve druhém poločase jsme totiž nevyužili ani jednu, a to nás málem stálo body. Celkově defenzivní práce, až na posledních patnáct minut, byla o poznání lepší a věřím, že příště si kvalitu v tomto směru udržíme po celé utkání. Střelecky nám pomohl Hugo Čakurda, který dvakrát přesně zakončil. Hráčem utkání je pro mě Adam Čech. Na první branku nahrál a po celé utkání byl pro soupeře velmi nebezpečným hráčem.

• D.Bousov "B" – Zdětín 3:3 (2:2)

Příští 4. kolo v 16:30 hod., SOBOTA: Doubrava – Bělá p/B., Zdětín – Kr.Vrutice, Kněžmost – D.Bousov "B", Řepov – K.Hlavo,  NEDĚLE: Benátky "B" – Krnsko, Mukařov – Akuma (15:00), Březno – Kosořice (15:00).