ZÁZNAM ZÁPASU - 6.kolo sobota 26.9.2020 v 16:00 hod.

Juracsko – Havelka, Socha, Bohata (75. T. Musil I.), Rovenský, M. Jarolím (78. Kern), Karásek, Vaňek, T. Musil II. (81. Radil), Mich. Korec (89. Doležal, P. Jarolím

Šíma – D. Zmij, Došlý (71. V. Dvořák), Červeňák, Špringl, Haba, Outěřický, Váňa, Zeman (80. N. Zmij), Poslt, Černý (71. Josef Špitálský)

8., 40. a 74. Mich. Korec, 54. Karásek, 69. P. Jarolím – 32. Haba, 35. D. Zmij, 83. Outěřický

36. P. Jarolím – 8. Došlý, 20. Poslt, 77. Zeman

J. Pažout – Vaňousek, Roth

Hráč utkání Michal Korec Hráč utkání nikdo

Rezervě se venku výsledkově nedaří !

Další derby utkání benátecké rezervě výsledkově nevyšlo. V Kropáčově Vrutici prohrála 3:5. Velkou zásluhu na výhře domácího týmu měl exbenátecký útočník Michal Korec, autor hattricku. Po vyrovaném prvním poločase se ve druhé půli trefil Karásek, Pavel Jarolím a potřetí Korec. Za rozhodnutého stavu pouze korigoval benátecký Outěřický.

V dalším zápase hostí svěřenci hrajícího trenéra Došlého před domácími příznivci Doubravu, která se nachází na předposledním místě. Výhra by se náramně hodila.

V prvním poločase jsme hráli dobře. Malé, rezervní hřiště nám ale příliš nevyhovovalo, protože soupeř měl výškovou převahu. Dostali jsme zbytečnou první branku, avšak poté se nám podařilo stav otočit. Znovu jsme však zbytečně inkasovali na 2:2. Druhý poločas jsme nezvládli kombinačně a hlavně jsme také doplatili na zahozené šance. Příležitostí skórovat bylo zhruba stejně, ale soupeř má velkou ofenzivní kvalitu v podobě Michala Korce, což tento hráč znovu potvrdil. Rozhodlo také velké množství našich individuálních chyb.

• Březno – Bělá p/B. odloženo

Příští 7. kolo v 16:00 hod., SOBOTA: Kněžmost – Řepov, Kosořice – Zdětín, Akuma – Krnsko, Bělá p/B. – Mukařov, K. Hlavno – Březno, NEDĚLE: Benátky "B" – Doubrava, D. Bousov – Kr. Vrutice.