ZÁZNAM ZÁPASU - 8.kolo sobota 14.10.2017 v 10:15 hodin

SKP Mladá BoleslavSK Benátky
SKP Mladá Boleslav1:10
(0:5)

Benátky potvrdily roli favorita !

Poté, co se tým benáteckých žáků vyšvihl do čela tabulky, tak zajížděl pro povinné body na hřiště mladodoboleslavského SKP. Roli favorita zvládli a místnímu SKP nadělili dvouciferný počet branek.

Benátky vstoupily do utkání aktivně a již ve 4.minutě je poslal do vedení střelou z 20ti metrů Vydra (0:1). V 10. minutě udeřil opět Vydra, když se ze střední vzdálenosti opřel do míče a o břevno jej uklidil do branky (0:2). Hned o minutu později se ve vápně nejlépe zorientoval Bažo a zvýšil na 0:3. Ve 13. minutě krásně umístil centrovaný míč Ječný (0:4). Na 0:5 zvyšoval skóre v 15 minutě, v utkání nezadržitelný Vydra. Skóre korigoval domácí tým v 18 minutě, když hostující obranu načapal v nedbalkách Kvapil (1:5).

Hned po návratu z kabin udeřil mladičký benátecký útočník Fiala V. (1:6). V následujících minutách si vzal slovo znovu Vydra, když ve 44. minutě pálil nechytatelně po přiťuknutí od Šubrta (1:7).V 52. minutě uzavřel svůj gólový apetit znovu Vydra, poté co na polovině hřiště převzal balón a z 25ti metrů málem roztrhl síť v šibenici branky hostí (1:8). V 58. minutě zakončoval pohotově Fidler a posunul stav branek na 1:9. Na konečných 1:10 uzavřel skóre benátecký Pospíšil, a to když Šubrt po rohu domácích vzal míč ve svém vápně, přeběhl s ním po sólu celé hřiště a krásně naservíroval pro Pospíšila, který se nemýlil (1:10).

Branky (asistence): 18.Kvapil - 4. Vydra (Šubrt), 10. Vydra (Bažo), 11. Bažo (Vydra), 13. Ječný (Fiala T.), 15. Vydra (bez), 36. Fiala V., 44. Vydra (Šubrt), 52. Vydra (bez), 58. Fidler (Fiala V.), 69. Pospíšil (Šubrt)

Sestava: Dvořák O. - Fiala T., Dvořák A., Špitálský Jos., Pospíšil – Špitálský Jak., Šubrt, Plichta, Vydra, Bažo, Ječný – Řídký, Fiala V., Fidler

Radek LACINA

Trenér starších žáků Benátek Radek LACINA

Po celé utkání jsme jasně dominovali. 1.poločas nebyl herně úplně dle našich představ. O poločase jsme si to v kabině vyříkali a pak byla radost se na to dívat. Musím pochválit kluky za skvělou koncovku. Některé branky byli opravdu ukázkové. Kluci mají chuť a to nás těší !!!