ZÁZNAM ZÁPASU - 20.kolo neděle 5.5.2019 v 10:15 hod.

SK ZelenečSK Benátky
SK Zeleneč5:1
(1:0)

Dorost poprvé v sezóně prohrál !

Chladné a větrné počasí na utkání Benátek v Zelenči dávalo tušit, že to nebude lehký zápas a to se nakonec potvrdilo.

První poločas Benátky nezačaly špatně a vytvořily si několik příležitostí ke vstřelení branky, ale neproměnily je a postupem času přicházely více a více o míč. Po častých ztrátách se museli hosté rychle vracet, což se moc nedařilo a domácí po chybě obrany jednu takovou situaci využili a otevřeli skóre (1:0). Do poločasu měli Benátečtí na kopačce jasnou branku, ale nedokázali tutovku proměnit.

Po obrátce stran hosté hráli kombinačně podstatně lépe a po střele Davida Váni se dostal k míči David Chaloupka a střelou k tyči dokázal vyrovnat (1:1). Benátečtí ale přistoupili k rozehře soupeře velmi laxně, když z rozehry vzali domácí míč a velmi jednoduše prošli na jednu nahrávku celou obranou a skórovali prakticky na jednu nahrávku (2:1). Další velmi slabou chvilku si vybrali hosté o dvě minuty později, kdy opět velmi slabě osobě bránili a hosté zvýšili (3:1). Benátky se snažili skóre snížit, ale nedařilo se a Zeleneč ještě dvakrát trestala z brejkových situací, kdy uzavřela skóre na konečných 5:1.

Sestava: Šíma - Veselý, Hakkel, Špitálský, Špringl, Haba, Poslt, Outěřický, Plichta, Chaloupka, Váňa (Černý, Pluhař, Chalupa, Dvořák, Jirků, Krejčík)

Branky (asistence): Chaloupka (Váňa)

Prohráli jsme naprosto zaslouženě. První poločas jsme hráli velmi špatně, naše ego v tu chvíli bohužel přerostlo hranici našich schopností a mnoho ztrát nás stálo dost sil. Druhý poločas jsme hráli již o poznání lépe, kombinovali a srovnali skóre. Bohužel jsme ihned po našem vyrovnání darovali soupeři branku vlastní neuvěřitelnou naivitou i nekoncentrovaností a tím jej nastartovali. Pak přišla další chyba obrany a museli jsme hru otevřít, branku jsem ale nedokázali vstřelit a naše snažení bylo potrestáno dalšími dvěma góly. Udělali jsme mnoho chyb a soupeř je dokázal využít. Naopak naše neschopnost vstřelit branku i z jasných tutovek nás tentokráte už definitivně dostihla. Stalo se a musíme si z utkání vzít ponaučení do dalších zápasů, což věřím, že uděláme!