ZÁZNAM ZÁPASU - 6.kolo sobota 28.9.2019 v 16:00 hod.

Filla – Mikschl, Kochman (61. Nedošetko), J. Koťátko, Halfar, Hromada, P. Koťátko, Pavlíček, Pálka (61. Skalický), Odcházel, Koucký (85. Vlček)

Šíma – Chaloupka, Kohl, Mareš, Špringl, Čech, Plichta, Outěřický, Váňa, Kocourek, Haba

32. Odcházel – 36. Outěřický (pen.), 51. Kocourek, 87. Váňa

Mucek – Horák, Vávra

Hráč utkání Hráč utkání Adam Šíma

Rezerva přivezla tři body z Doubravy !

Utkání v Doubravě mělo pro domácí dvojitý hořký konec. Benátky měly od začátku více ze hry a tvořily si vyložené gólové šance, které ale znovu nedokázaly efektivně proměňovat. Skóre se tak měnilo prvně na druhé straně hřiště, když po třiceti minutách hry vrátil špatný odkop stopera z první do branky Odcházel - 1:0. Za pět minut ale bylo vyrovnáno. Penaltu po ruce ve vápně domácích proměnil kapitán Benátek Petr Outěřický - 1:1. Na obou stranách byl dostatek brankových příležitostí, ale brankáři dokázali ataky soupeře úspěšně likvidovat.
Chvíli po změně stran hosté dokonali obrat, když utekl Jakub Špringl, nacentroval před branku a Jakub Kocourek dokázal míč uklidit přesně - 1:2. Po dvou třetinách hry všem fotbal dost zhořkl, když domácí stoper Kochman zabránil průniku hostí do gólové situace, ale odnesl to zlomeninou nohy a musela pro něj přijet záchranná služba. Nutno říci, že střet to byl si tvrdší, ale nikterak zákeřný a o to více všechny překvapilo, že měl tak fatální následky pro oporu domácích řad. Zápas se tak dohrával v pochmurné atmosféře a tečku za ním udělal nahrávající Adam Čech a zakončující David Váňa, kteří potvrdili zasloužené body ze hřiště soupeře - 1:3.

Za SK Benátky všichni přejeme Tomáši Kochmanovi brzké uzdravení! V dalším kole hostí benátecká rezerva Březno.

V první řadě nás velmi mrzí zranění soupeře, snad bude brzy v pořádku. V zápase jsme opět měli minimálně čtyři stoprocentní brankové neproměněné situace, což je vlastně dobré, protože víme, že se do nich umíme dostávat. Stačí zachovat klidnou hlavu při koncovce a začne branky dávat. Zápas jsme otočili, a toho si hodně ceníme. Defenzíva týmu dovolila soupeři jen jednu branku. Dobře zachytal i brankář Adam Šíma, který zlikvidoval minimálně dvě velké brankové příležitosti soupeře.

• Řepov – Kosořice 3:2 (2:1)

Příští 7. kolo v 16:00 hod., SOBOTA: Krnsko – Řepov, (10:30), Bělá p/B. – Mukařov, Akuma – Kněžmost, Kr.Vrutice – Doubrava, K.Hlavno – D.Bousov "B", Kosořice – Zdětín, NEDĚLE: Benátky "B" – Březno.