ZÁZNAM ZÁPASU - 3.kolo sobota 9.9.2017 od 17:00 hodin

Sýkora –​ Holub (63. Herclík), Vynikal, Kubeček, Hrdý, Kasal, Merva (76. Pavliš), T. Šolc, M. Koštíř (58. J. Šolc), D. Sedláček (85. Shalimba), Klíma

Jíra –​​ Kohl, Šimůnek, Chaloupka, M. Langšádl, Zuna (69. Špringl), Haba (46. Poslt), Krýda (85. Šíma), Váňa, Zeman, D. Langšádl

34. D.Sedláček. 38. Vynikal –​ 34. Zuna, 70. Šimůnek, 74. Zeman

Tichý – Braunšveig, Chládek

Hráč utkání Hráč utkání Štěpán Krýda

Rezerva na domácí výhru v Bousově nenavázala a domů se vrací bez bodů !

Notně omlazená sestava benátecké rezervy nestačila na Dolní Bousov, na jehož hřišti prohrála 1:4. O výsledku rozhodl zejména první poločas, ve kterém domácí vstřelili tři branky a určili tak ráz utkání. I když se na začátku druhé půle podařilo Krýdovi snížit, bleskově skóroval podruhé v zápase také dolnobousovský střelec Koštíř a o vítězi zápasu nebylo v tu chvíli pochyb.

Příští týden hostí benátecké béčko nedaleké Byšice, které prožívají určitě lepší vstup do soutěže, V loňské sezóně ale dokázala rezerva uloupit na Mělnicku všechny tři body, ty by se náramně hodily i nyní.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Průběh celého zápasu ovlivnila nešťastná šestiminutovka, ve kterém jsme inkasovali tři branky. Dalo by se říci, že poté si Dolní Bousov výsledek hlídal. I když se nám na začátku druhé půle podařilo snížit na 1:3, vzápětí jsme ale ihned po rozehrávce a dlouhém nákopu soupeře dostali čtvrtou branku. V tu chvíli už bylo stoprocentně po zápase. Celkově ale zápas z naší strany nebyl úplně špatný. Potvrdilo se, že na míči nejsme špatní, ale bohužel nemáme rozdílové hráče, jako měl soupeř v podobě Sedláčka a Koštíře. Jakmile si tyto hráče my i jiní soupeři nepohlídají, tak to pak pro ně bude hrozně těžké Dolní Bousov porazit. Oba dva jsou nadstandardní hráči, na které jsme se připravovali, avšak nic jsme z toho nesplnili.

FOTO ze zápasu ZDE!

VÝSLEDKY 3. kola PRODIET I.B třídy :

• ​​​Dol. Bousov – Benátky "B" 4:1 (3:0)
  • Mn.Hradiště "B" – Neratovice "B" 2:1 np (0:0)
  • Byšice – St.Boleslav 0:1 (0:0)
  • Libčice – Lužec 3:2 np (1:2)
  • Dobrovice "B" – Nelahozeves 1:0 (1:0)
  • Tišice – Vojkovice 1:2 np (0:1)
  • Holubice – FC Mělník 2:0 (0:0)

Příští 4. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: ​​​St.Boleslav – Libčice (10:15), Nelahozeves – Tišice,  NEDĚLE: Benátky "B" – Byšice, Neratovice "B" – Dol.Bousov, Lužec – Dobrovice "B", FC Mělník – Vojkovice, Holubice – Mn.Hradiště "B".