ZÁZNAM ZÁPASU - 26.kolo sobota 15.6.2019 od 10:15 hod.

SK Benátky30:0
(12:0)
TJ Křinec

Dorost porazil Křinec 30:0 !

Poslední zápas vydařené sezóny měl velmi zvláštní nádech. Soupeř z Křince, se kterým se dorostenci Benátek střetli před měsícem v odloženém podzimním utkání a museli bojovat až do posledních minut o plný bodový úspěch, tentokráte nedorazil v dobré formě, k dispozici měl pouze základní jedenáctku hráčů a zaslouženě si odvezl vysokou prohru. Třicet branek se rozhodně zapíše do historie obou klubů.

Začátek utkání nenasvědčoval, že by mělo dojít k nějakému výraznému debaklu Křineckých, ale jakmile se Benátečtí začali trefovat, soupeř přestal mít chuť do fotbalu. Po dvaceti minutách byl výsledek 5:0, v poločase již 12:0.

Druhá půle byla na branky ještě bohatší a tak kolaps hostí zastavila až píšťalka sudího, který zápas po 30. brance ukončil.

Branky (asistence): Haba 5x, Plichta 5x, Poslt 4x, Špringl 4x, Outěřický 3x, Hakkel 2x, Váňa, Chaloupka, Krejčík, Dvořák, Chalupa, Chumlen, Černý

Sestava: Krejčík, Veselý, Hakkel, Špitálský, Špringl, Chaloupka, Váňa, Outěřický, Poslt, Plichta, Haba (Pluhař, Chalupa, Chumlen, Černý, Dvořák, Šíma)

Co k tomu naspat… Křinec nás před cca měsícem v domácím prostředí hodně potrápil, dokonce vedl 1:0 a my měli dost práce, abychom zápas dokázali otočit, a definitivní pojistku jsme dali až těsně před koncem dvěma slepenými góly. Základní jedenáctka soupeře doznala oproti zmíněnému utkání 4 změny. Hráči soupeře se z počátku snažili, ale brzy odpadli. Výsledek je skutečně šílený a nikdy jsem nic takového nezažil. Máme skvělou partu, která má za sebou velmi úspěšný rok. Výhrou v soutěži a navíc i tímto výsledkem se navždy zapsala do historie klubu. Hráčům děkuji za přístup k zápasu, a že dokázali hrát stále stejně aktivně po celé utkání.