Jíra –​ Kohl (46. Šahini), Šimůnek (78. Zalabák), Chaloupka, Kraus, Borovička, M. Langšádl, Zuna, Machka (85. Haba), D. Langšádl, Krýda

P. Heimrath –​ Mára, Pražák, Chládek, Picka, Prachař, K. Temiak (58. Jeníček), Priatka, Stuchlý, Král, Hynek (71. Vosmík)

85. M. Langšádl – 70. Chládek

Kratochvíl – Holý, Bekešský

Hráč utkání Martin Borovička Hráč utkání Pavel Heimrath

Rezerva doma porazila nováčka s Vojkovic gólem Šimůnka !

Benátecká rezerva najela na vítěznou vlnu. Vyhrála třetí po sobě jdoucí zápas a upevnila si postavení ve středu tabulky. Zápas rozhodla jediná branka, kterou vstřelil na začátku druhého poločasu domácí Šimůnek. Benátečtí potřetí za sebou neinkasovali a i díky tomu si tak mohli připsat další velmi cenné tři body.

Béčko nyní zajíždí na půdu druhého týmu z Nelahozevse, kde ho nečeká rozhodně nic jednoduchého. Domácí mají ve svém kádru několik exligových hráčů, kteří zejména v defenzívě tvrdí muziku. Tým z Mělnicka inkasoval pouze šestkrát, což je nejméně ze všech týmů této soutěže.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Se ziskem tří bodů jsem spokojený. Líbila se mi i naše hra. Pro nás je to důležitý zisk všech bodů, protože Vojkovice postoupily z okresního přeboru a měly o dva body více než my. Jsem rád, že ve vzájemné konfrontaci jsme je přeskočili. Pokud se podívám do svých statistik, tak jsme sice vyhráli jen 1:0, výsledek jsme ale ještě mohli navýšit. Měli jsme nějaké brejkové situace, také jsme šli sami na brankáře, bohužel jsme to ale neproměnili. Takové příležitosti musíme zhodnotit brankou, protože poté se opět v posledních deseti minutách klepeme o výsledek. Na toto se musíme zaměřit, přidat pojišťovací branku, abychom měli klid.

Josef KOŠŤÁL

SK Vojkovice Josef KOŠŤÁL

Prohrát 0:1 je nejhorší, co může být. Domácí mohli v závěru vstřelit více branek, když jsme otevřeli hru. I my jsme ale měli šance. Už v první půli jsme měli stoprocentní příležitost, kterou jsme neproměnili. Dle mého názoru se tu zde dal udělat bod, protože to byl remízový zápas.

• FC Mělník – Lužec 0:1 (0:1)

Příští 9. kolo v 15:30 hod., SOBOTA: Nelahozeves – Benátky "B", Vojkovice – Neratovice "B" (10:30), Byšice – FC Mělník  NEDĚLE:​ Lužec – Stará Boleslav, Dobrovice "B" – Mn.Hradiště "B", Libčice – D.Bousov, Tišice – Holubice