Krejčík – Špringl (71. Pluhař), Tkadlčík, Mareš, Chaloupka – Čech (67. Haba), Mižič, Váňa, Čakurda (77. Kostra), Kocourek – Outěřický

P. Hanzlík – J. Hanzlík, Nekola, Karban, Hlaváček (89. Rynekr), Ekl, Birkuš, Krajcigr (82. Rapyna), Podstavek (90. Vodháňel), Krčmařík (46. Gregor), Havránek (46. Šindelář)

32. Mareš, 43. Tkadlčík – 90. Podstavek, 90. Šindelář

37. Nekola

Vrabec – Švarc, Horák

Hráč utkání Jan Mižič Hráč utkání

Rezerva nedokázala využít poločasovou přesilu a všechny body přenechala hostům !

Domácí zápas proti mladooboleslavské Akumě se pro benáteckou rezervu nevyvíjel příliš dobře. Již po půl hodině hry totiž Benátky prohrávaly o dvě branky po proměněné penaltě Birkušem a brance Hlaváčka. Chvíli poté však vrátil do zápasu mladý benátecký tým z penalty Outěřický. O pět minut později byl vyloučen hostující Nekola a před rezervou stále více než padesátiminutová přesilovka. S tou ale Benátečtí nenaložili nejlépe. Tři body z Kochánek tak odvezli hosté.

O nápravu se budou snažit benátečtí hráči již další víkend, kdy zajíždí na půdu do Kosořic. Body z tohoto zápasu by se jim do tabulky okresního přeboru určitě hodily.

Zápas se hrál na strašidelném terénu v Kochánkách. Byl to beton, navíc drny. Začali jsme dobře, herně jsme byli o něco lepší. Soupeř nás převyšoval jen výškově. Vytvořili jsme si několik zajímavých situací, ale žádnou jsme nedokázali proměnit. Akuma nás naopak potrestala po chybě našeho brankáře, obránce fauloval a z penalty jsme smolně prohrávali 0:1. Po půl hodině hry zaspala naše obrana a soupeř trestal po centru druhým gólem. Poté byl nařízen pokutový kop po faulu na Mižiče a ten proměnil Outěřický. Bohužel pro nás dostal soupeřův hráč ve 37. minutě červenou kartu za nesportovní chování a my této výhody nedokázali využít. Po dvou zbytečných gólech jsme tak přišli o všechny body. Pro nás je to určitě ztráta.

• Doubrava – Krnsko 2:2 (0:1)

Příští 3. kolo v 17:00 hod., SOBOTA:  Kosřoce – Benátky "B", Krnsko – Bělá p/B. (10:30), Akuma – Březno, Kr.Vrutice – Řepov, Kněžmost – Doubrava, NEDĚLE: K.Hlavno – Mukařov (16:00), D.Bousov "B" – Zdětín.