Šíma – D. Zmij (80. Červeňák), Došlý, Sudek (82. Černý), Špringl – Plichta (46. Haba), Váňa, Zeman, D. Mareš, Mansfeld (76. Poslt) – Outěřický

Novák – Gereš, Hradec, Šotka, Firický, Vízek, Šesták (80. Pelc), Šulc, F. Mareš (46. Pollák), Tvaroh, Horna (35. Bezděk)

25. Mansfeld, 48. Šíma, 74. Váňa – 18. Horna, 25. Gereš, 37. Bezděk, 67. Šotka

P. Pažout – Chrastina, Louda

Hráč utkání Petr Zeman Hráč utkání

Rezerva doma porazila Krnsko !

Benátecká rezerva zvládla druhé po sobě jdoucí domácí utkání a s přehledem si poradila s nedalekým Krnskem. O výsledku utkání rozhodl již první poločas, který domácí zvládli poměrem 4:0. Druhá půle se dohrávala spíše jen z povinnosti. Domácí tým byl při chuti, nerozhodilo ani brzké snížení. Naopak výhra domácího týmu mohla být rozhodně i vyšší, než byl konečný stav 5:1.

Nejprve se pěknou střelou prezentoval Zeman. Poté si na centr Sudka z přímého kopu naskočil hrající trenér Došlý a domácí vedli rozdílem dvou branek. V závěrečné desetiminutovce se nejprve parádním slalomem prezentoval Mansfeld, na kterého navázal ještě Špringl. Na začátku druhého poločasu se dostali ke slovu také hosté. Po faulu brankáře Šímy nařídil hlavní rozhodčí Petr Pažout pokutový kop, který s jistotou proměnil kanonýr Vízek. To bylo však ze strany hostujícího týmu vše. Šíma v brance neměl příliš práce, což se nedá říci o jeho protějšku Novákovi. Ten ještě jednou kapituloval. Po centru Poslta se podruhé v zápase prosadil Špringl, jenž zapsal konečnou tečku za tímto povedeným utkáním.

Na domácí výhru budou chtít benátečtí hráči navázat jistě také příští týden, kdy zajíždí na půdu nevyzpytatelné Kropáčovy Vrutice.

Věděli jsme, že soupeř disponuje skvělým střelcem Vízkem, soustředili jsme se tedy zejména na něho, jelikož naše velké hřiště je přesně pro něj. Nechtěli jsme inkasovat první branku, což se nám povedlo. Dvacet minut jsme se vpředu trochu hledali, chyběla přesnější přihrávka do střelecké pozice. Poté nám pomohla pěkná rána navrátilce Petra Zemana, který z vápna pálil přesně k tyči. Do poločasu jsme přidali další tři branky a zápas se zdál být rozhodnut. Druhá půle ale začala chybou v přebírání hráčů a Vízek si došel pro penaltu, kterou také proměnil. Nicméně jsme dokázali branku ustát a pokračovali v aktivní hře, která se nesla ve znamení neproměnění několika gólových situací. Přesto deset minut před koncem se ještě podruhé v utkání trefil Jakub Špringl.

• Kosořice – Mukařov 3:3 (2:2)

Příští 6. kolo v 16:30 hod., SOBOTA: Kr. Vrutice – Benátky "B", Krnsko – D. Bousov "B" (10:30), Březno – Bělá p/B., Zdětín – Akuma, Doubrava – K. Hlavno, Řepov – Kosořice, NEDĚLE: Mukařov – Kněžmost (15:00).