Levíček - Tvrzník, Chaloupka, Hakl, Šahini (57. Machka), M. Langšádl (76. D. Langšádl), Zuna (46. Šimůnek), Mařík (86. Váňa), Krýda, Jäger, Zeman (88. Musil)

Abelovský - Tuma (69. Janata), Skuhravý, Vladyka, Bartoň, Fotr, Pitloun, Gába (21. Kovach), Jílek, Hlaváč, Husenský (25. Loew)

55. Tvrzník – 73. Pitloun

Marek – Stránský, Pavlíková

Hráč utkání František Hakl Hráč utkání

Derby rezervních třetiligových týmů vyznělo lépe pro Benátky !

Benátecké béčko doma zabralo a v derby utkání přesvědčivě porazilo rezervu nedaleké Dobrovice. Domácí byli posíleni o několik hráčů A-mužstva - Levíčka, Jägera, Tvrzníka, Hakla či Maříka. Také hosté přijeli s pendly z třetiligového áčka, když nastoupil Skuhravý, Fotr či Husenský. V první půli se Benátečtí ujali vedení Maříkovou brankou. Ve druhé půli náskok třemi góly zvýšili a dokráčeli k zaslouženému vítězství.

Na tři body z domácího prostředí budou chtít Buryánovi svěřenci navázat příští týden, kdy zajíždí na půdu posledních Tišic, které zatím získaly pouhý jeden bod.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Do zápasu jsme nastoupili s několika kluky, kteří nás posílili z A-týmu. Chtěli jsme zvítězit a získat tři body. Myslím si, že kluci, kteří přišli z áčka nám pomohli a hráči, kteří stabilně hrají za B-tým navázali na jejich výkon. Výsledek 4:0 hovoří za vše. Soupeř si za celý zápas vypracoval jednu střelu na bránu a asi tři rohy. Řekl bych, že jsme utkání měli po celou dobu pod kontrolou.

Josef HŮLKA

FK Dobrovice "B" Josef HŮLKA

Ve dvacáté minutě nám vypadli dva hráči ze základní sestavy, třetí dohrával se sebezapřením. Asi ti, co nastoupili, bohužel nejsou výkonem adekvátní. Uprostřed hřiště jsme po našem nedůrazu dali domácím prostor, ti to několikrát trefili. Také nás příliš nepodržel gólman.

FOTO ze zápasu ZDE!

VÝSLEDKY 6. kola PRODIET I.B třídy :

• ​​​Benátky "B" – Dobrovice "B" 4:0 (1:0)
  • Neratovice "B" – Libčice 3:1 (1:0)
  • St.Boleslav – Tišice 4:1 (2:0)
  • Lužec – Vojkovice 3:0 (2:0)
  • Holubice – Byšice 3:2 np (2:0)
  • FC Mělník – Nelahozeves 1:2 (0:1)
  • Mn.Hradiště "B" – D.Bousov 0:4 (0:2)

Příští 7. kolo v 16:00 hod., SOBOTA: Vojkovice – St.Boleslav (10:30), D.Bousov – FC Mělník, Byšice – Mn.Hradiště "B", Nelahozeves – Lužec​, NEDĚLE: Tišice – Benátky "B", Dobrovice "B" – Neratovice "B", Libčice – Holubice.