Jíra – Machka (89. Hakkel), D. Langášdl, M. Langšádl, Štrbik (81. Špringl) – Chaloupka, Šimek, Zeman, Mižič (86. Chumlen) – Matěj Šimůnek (89. Haba), Krýda (70. Zalabák)

Sekerka – Janda, Jiskra, J. Vernek (65. Malinský), Vlasák, Martin Šimůnek (46. Prejza, 70. Zejda), Dvorný, Mrázek, Skopka, Veselý, Hergesell

65. Mižič, 87. M. Langšádl – 63. Jiskra, 87. Skopka

Kaucký – Čermoch, Budil

Hráč utkání Matěj Šimůnek Hráč utkání

Rezerva se doma rozloučila vítězstvím !

Závěr sezóny, přeposlední zápas a domácí rozloučení se sezónou 1. B třídy bylo na programu uplynulého víkendu, kdy záložní tým Benátek hostil v obrovském vedru na svém pažitu FC Mělník.

Domácí byli od prvních minut sice herně lepší a podstatně nebezpečnější, ale i přes velmi dobré brankové příležitosti se příchozí fanoušci včetně skvěle povzbuzujících kotelníků úvodního gólu první poločas nedočkali.

Po obrátce herní scénář pokračoval a na začátku poslední třicetiminutovky utkání se Benátečtí ujali zaslouženého vedení. Po penaltovém zákroku na Davida Chaloupku skóroval ze značky pokutového kopu Jan Mižič - 1:0. Necelých deset minut před koncem po nahrávce Davida Langšádla vymotal Matěj Šimůnek soupeřovu obranu a přesným zakončením vnesl klid do řad svého týmu - 2:0.

Benátky si tak připsaly další tři body do tabulky a poslední zápas je čeká v sobotním duelu v Neratovicích již od 13:30 hodin!

Zápas jsme zvládli. Hráči makali od začátku naplno, a to se nám nakonec vyplatilo. Nedokázali jsme sice využít velkého počtu dobrých šancí ke skórování, ale nakonec se hráči přece jen dvakrát prosadili a utkání pro nás skončilo vítězně. Byla to také domácí rozlučka se sezónou a jsme všichni rádi, že se povedla!

FOTO ze zápasu ZDE!

VÝSLEDKY 25. kola PRODIET I.B třídy :

• Benátky "B" – FC Mělník 2:0 (0:0)
  • St. Boleslav – Neratovice "B" 6:1 (2:0)
  • Vojkovice – D. Bousov 3:2 np (1:2)
  • Dobrovice "B" – Libčice 4:5 (2:0)
  • Lužec – Holubice 1:4 (0:2)
  • Tišice – Byšice 2.4 (2:3)

Příští poslední 26. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Neratovice "B" – Benátky "B" (13:30), Libčice – Tišice (10:15), Byšice – Vojkovice, D.Bousov – Nelahozeves, NEDĚLE:  Holubice – St.Boleslav, FC Mělník – Dobrovice "B".