ZÁZNAM ZÁPASU - 2.kolo sobota 2.9.2017 od 10:15 hodin

SK BenátkyTJ Sokol Libiš
SK Benátky3:2
(1:1)

První domácí zápas byl divácky atraktivní.

Domácí premiéru v nové sezóně si hráči dorostu odbyli díky špatnému počasí předchozích dní na umělé trávě, která jim ale dopřála první body v soutěži.

Úvodních 30 minut utkání patřilo domácím, kteří si vytvořili velmi slibné příležitosti ke vstřelení několika branek, nicméně brankář hostí měl svůj den a tak pustil do své svatyně po asistenci Davida Váni pouze branku Jakuba Špringla - 1:0. Hostům se ale podařilo po pěkné individuální akci vyrovnat - 1:1.

Druhou půli Libiš během prvích minutek využila individuální chyby v rozehrávce a lobem ze samostatného úniku přes vyběhnuvšího brankáře dokázala jít do vedení - 1:2. Domácí byli ale nebezpečnější a po několika neproměněných šancích se ke střele dostal Daniel Haba a doklepávající Jakub Špringl si připsal svůj druhý a zároveň vyrovnávající gól - 2:2. Vítězství se povedlo urvat těsně před koncem utkání, když střela Daniela Haby sice za brankovou čárou neskončila, ale dorážka Petra Chlaupy již znamenala těsné, ale přesto zasloužené vítězství - 3:2.

Branky (asistence):  12. Špringl (Váňa), 55. Špringl (Haba), 87. Chalupa (Haba)

Sestava: Fabián - Veselý, Šíma, Hakkel, Chlaupa, Benček (68. V. Dvořák), Haba Váňa, Zalabák (81. Bayer), Špringl, Pluhař

První domácí utkání jsme zvládli a hráči předvedli, že i přes ztrátu vedení dokáží jít za vítězstvím do posledního hvizdu, což se nám dnes velmi vyplatilo.