ZÁZNAM ZÁPASU - 13.kolo sobota 18.11.2017 v 10:15 hodin

SK Benátky3:8
(2:6)
TJ Sokol Klíčany

Benátky ostudně prohrály !

Benátečtí dorostenci naprosto nezvládli poslední utkání sezóny, kdy během úvodních minut 3x inkasovali a poločas skončil velmi ostudným výsledkem 2:6! Druhá půle sice přinesla zlepšení výkonu, ale ani to na uspokojivý konečný výsledek nestačilo. Hosté v utkání na UMT dokonale využili fyzickou převahu a zejména ve vzdušných soubojích a boji o míč domácí hráče naprosto převálcovali, což se na malém prostoru hřiště jevilo jako zásadní. Svůj den neměl ani benátecký brankář, který zápas naprosto nezvládl a výrazně tak napomohl k debaklu svého týmu.

Branky: Benček (Zalabák), Benček (Zalabák), Hakkel (Váňa)

Sestava: Fabián - Pluhař, Šíma, Špitálský Jos., Veselý, Zalabák, Poslt, Váňa, Chumlen, Špringl, Benček (Černý, Dvořák, Krýda, Chalupa, Hakkel, Bayer)

Jsem velmi zklamán, neboť po relativně dobrých výkonech přišel totální kolaps týmu v defenzivní části a ofenzivně jsme také nezazářili. Na druhou stranu lepší takto vyhořet před zimní přípravou, kdy si hráči mají čas uvědomit, že přes zimu musí jít na doraz a snažit se fotbalu dát co nejvíc nejen v tréninku, ale hlavně i doma v individuální předpřípravě! Soupeř na tom byl silově podstatně lépe a to se musí co nejdříve změnit! Nemůžeme odpadávat ze soubojů, musíme vyhrávat hlavičky, musíme být celkově fyzicky podstatně lépe připraveni! Na zlepšení teď máme cca 4 měsíce času, což je dostačující. Samozřejmě podmínkou je, že hráči vědí, co od fotbalu chtějí, jsou schopni makat i doma a tréninky odjedou na 100%. Má představa fotbalu je zásadně odlišná od výkonu, který jsme v tomto utkání předvedli a věřím, že stejný pohled mají všichni hráči týmu, od kterých očekávám změnu přístupu zejména ve smyslu nasazení a individuální přípravy v sezóní přestávce.