ZÁZNAM ZÁPASU - 1.kolo středa 21.9.2017 v 18 hodin

SK Benátky0:0
(0:0)
SK Zeleneč

Zeleneč potvrdila velkou kvalitu, hrál se vyrovnaný zápas !

V dohrávaném utkání prvního kola hostili Benátečtí tým SK Zeleneč. Byl to souboj o druhé místo v tabulce.​

Domácí vstoupili do zápasu aktivně a prvních deset minut nepustili hosty za půlku. Bohužel tento úvodní tlak nebyli schopni přetavit v branku. Poté se hra vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. Koncem poločasu dominovali hře hráči Zelenče a dá se také říci, že měli i více šancí vstřelit první gól. Nicméně poločas skončil 0:0 a to i díky skvělému výkonu brankáře Benátek Ondřeje Dvořáka.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s obrovskou chutí vstřelit branku a velmi kvalitního soupeře ze Zelenče začali přehrávat a vytvářet si gólové šance. Krásnou střelou se blýskl benátecký Šubrt, který nastřelil břevno hostující branky. A když v poslední minutě zastavil domacího útočníka Ječného v samostatném úniku praporek pomezního, zápas skončil bezbrankovou remízou.

Sestava:  O. Dvořák - Jos. Špitálský, Řídký, Pospíšil. A. Dvořák, Jak. Špitálský, Vydra, Šubrt, Bažo, Vašátko, Ječný - Fidler, V. Fiala, T. Fiala, Plichta

Radek LACINA

Trenér starších žáků Benátek Radek LACINA

Dnes jsme narazili poprvé na opravdu dobře připravené, kvalitní a skvěle technicky i takticky vybavené mužstvo. O to víc si cením výkonu našich hráčů, kteří nechali na hřišti všechno. Někteří hráči hráli nad hranicemi svých možností. V kontextu celého zápasu skončilo utkání zaslouženou remízou. Zápas měl dle mého názoru skvělou úroveň a tempo. Chválím celý tým za skvělý týmový výkon!