ZÁZNAM ZÁPASU - 20.kolo Sobota 5.5 2018 od 10:15 hod.

SK Benátky5:2
(4:2)
SK Bakov n/Jiz.

Dorost zabral proti Bakovu !

Poté, co se Benátečtí vrátili z venku znovu bez bodu, přivítali doma celek z horní třetiny tabulky z Bakova, s kterým podzimní duel prohráli 6:2.

Zápas měl pro domácí prakticky dokonalý začátek. Minulý zápas absenutjící Jan Poslt se protáhl podél pravé lajny a přesným centrem nechal vyniknout Daniela Habu (1:0). Netrvylo dlouho a akce se prakticky dokonale opakovala, v roli centrujícího byl tentorkáte Josef Pluhař a druhou branku v utkání vsítil znovu Daniel Haba (2:0). Ve 12. minutě bylo znovu veselo na straně domácích, neboť Vojtěch Dvořák přistrčil velmi dobře hrajícímu Danielovi Habovi a ten si připsal čistý hattrick (3:0) během úvodních 12 minut utkání! Hosté se do hry příliš nedostávali a Benátečtí byli dopředu stále nebezpeční a jejich gólový apetit přikrmil nahrávkou Vojtěch Dvořáka a brankou Josef Pluhař (4:0). Bakovští ale přeci jen zápas nezabalili a dvěma lepenými góly se dokázali vrátit zpět do utkání (4:2).

I po poločasové přestávce měli více ze hry domácí hráči, ale hosté se také dokázali dostat do nebezepčných situací, nimcéně ve chvíli nejtěžší vyřešil samostatný nájezd bakovského útočníka bravůrním zákrokem Adam Fabián a podržel tak pro svůj tým velmi důležitý dvoubrankový náskok! Veškerý odpor hostí poté definitivně zlomil průnikem za obranu Daniel Haba, který předložil do prázdné branky Petru Chalupovi a bylo hotovo (5:2). Hosté si pak ještě nechali dát červenou kartu a tak dohrávali poslední minut v deseti hráčích.

Branky (asistence): Haba (Poslt), Haba (Pluhař), Haba (Dvořák), Pluhař (Dvořák), Chalupa (Haba)

Sestava: Fabián – Veselý, Černý, Hakkel, Špringl, Haba, Chumlen, Váňa, Poslt, Pluhař, Dvořák (Chalupa, Šíma)

S výkonem všech jsem spokojený, protože hráči dokázali porazit silného soupeře fotbalem a navíc rozdílem třídy. Bylo znát, že jsme odhodili ega a makali jako tým. Aktuálně se musíme naučit ještě více proměňovat vyložené šance, neboť to je klíč k úspěchům. Pozitivně se projevuje individuální mimotréninkový přístup kluků k fotbalu a bude to postupem času stále více znát! Hráčům děkuji za týmový výkon a speciálně musím pochválit Daniela Habu za hattrick a asistenci!