ZÁZNAM ZÁPASU - 10.kolo Sobota 27.10.2018 10:15 hod.

SK BenátkySK Akuma MB
SK Benátky4:0
(4:0)
SK Akuma MB

Sehrát soutěžní zápas přijel do Benátek mistr mladoboleslavského okresu dorostu celek Akuma Mladá Boleslav, který se pohybuje ve středu tabulky soutěže.

První poločas začal velmi dobře pro domácí celek, který se dostal do rychlého vedení po akci Jana Poslta a přesném zakončení Daniela Haby (1:0). Po čtvrthodině hry si vzal míč znovu Jan Poslt a tentokráte vyzval ke skórování Davida Váňu (2:0). V minutě pětadvacáté zatáhl míč Jakub Špringl a našel ve vápně Petra Outěřického, který poslal svůj tým do třígólového vedení (3:0). Střelecky i gólově velmi produktivní první poločas uzavřel třetí zápasovou asistencí Jan Poslt a druhý gól si díky němu připsal David Váňa (4:0).

Ve druhém dějství se už žádnému celku skórovat nepodařilo a tak si benátečtí hráči připsali plný počet bodů a další čisté konto pro Kryštofa Krejčíka.

Branky (asistence): Haba (Poslt), Váňa (Poslt), Outěřický (Špringl), Váňa (Poslt)

Sestava: Krejčík, Veselý, Špitálský, Hakkel, Špringl, Outěřický, Haba, Plichta, Chumlen, Poslt, Váňa (Vydra, Chaloupka, Černý, Dvořák, Pluhař)

Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

Nástup do utkání jsme zvládli a rozhodli jej během prvních třiceti minut. Mrzí mě, že druhý poločas nebyl z naší strany brankově produktivní, ač k tomu příležitosti určitě byly. Hráči se musí ve finální fázi akce více koncentrovat na rozhodující přihrávku a samozřejmě i střelu. Musím pochválit Jana Poslta, který byl velmi aktivní a přihrál na tři góly.