ZÁZNAM ZÁPASU - 12.kolo Sobota 10.11.2018 v 10:15 hod.

SK Benátky4:1
(1:1)
Mnichovohradištský SK

Benátky znovu naplno bodovaly !

Zápas s Hradištěm, které ještě loni hrálo krajský přebor dorostu, ale letos zatím tabulkově patří spíše do druhé poloviny tabulky I.A třídy, byl výsledkově vyrovnaný jen v první půli.

Domácí hráči nastoupili oproti poslednímu utkání ve značně pozměněné sestavě, důvodem k tomu byla ztráta bodů z posledního klání, kdy mužstvo nedokázalo zvítězit. Vstup do utkání se Benáteckým povedl a úvodní herní převahu zužitkovali hráči ke vstřelení vedoucí branky, když Jakub Špringl zatáhl míč po straně hřiště, nacentroval a Vojtěch Dvořák míč nasměroval přesně k zadní tyči (1:0). Poté následovaly další šance, které ale domácí ke vstřelení druhé branky nevyužili a přišel spravedlivý trest. Hosté pomalu hru vyrovnávali a ke konci poločasu si vytvořili střelecké pozice, z nichž jednu dokázali využít ke vstřelení branky a vyrušili tak náskok soupeře (1:1).

Poločasová pauza a střídání domácí velmi prospěli, byli o poznání aktivnější a brzy slavili další branku. Po několika minutách hry se totiž k míči dostal Josef Pluhař, jehož centr zcela evidentně zastavil rukou ve vápně obránce hostí a nařízenou penaltu jistě proměnil Petr Outěřický ve vedoucí branku svého týmu (2:1). Hra plynula a šance na straně Benátek se množily, využít jednu takovou ke vstřelení branky dokázal Filip Plichta, jenž se ocitl za zády obránců a sám proti brankáři si dokázal velmi dobře poradit (3:1). Poslední střelecký zásah si po asistenci Davida Chaloupky připsal Daniel Haba (4:1) a definitivně tak pojistil tři body pro benátecký dorost.

Branky (asistence): Dvořák (Špringl), Outěřický (Pluhař), Plichta (bez), Haba (Chaloupka)

Sestava: Šíma, Chaloupka, Jirků, Veselý, Špringl, Pluhař, Plichta, Outěřický, Vydra, Chalupa, Dvořák (Chumlen, Haba, Váňa, Poslt, Krejčík)

Připsali jsme si vítězství a vyjma výpadku ke konci prvního poločasu jsme hru ovládli a ponechali si doma tři body do tabulky, což bylo pro tento zápas cílem a s výsledkem jsem spokojený. Čeká nás poslední zápas, který bychom rádi také zvládli a o rozloučili se s podzimní částí vítězně.