ZÁZNAM ZÁPASU - 9.kolo sobota 7.10.2017 ve 12:30 hodin

SK BenátkyFK Zdětín
SK Benátky4:6
(2:3)

Nejhorší letošní výkon = zasloužená prohra !

V 9. kole si starší přípravka připsala první letošní soutěžní prohru, když oba poločasy prohrála shodně 2:3.

První poločas byl od přípravky přímo hrůzostrašný. Bojující hosté (bohužel na rozdíl od domácích) Benátecké převyšovali ve všech směrech. Benátkám se nedařila rozehrávka, chyběl pohyb, bojovnost, velmi často měli špatné postavení a počet úspěšných kliček by přítomní spočítali na prstech jedné ruky. Vrcholem zmaru v první půli byl vlastní gól Dana Hendrycha.

Do druhého poločasu nastoupily Benátky s chutí se zápasem něco udělat, jejich hra se zlepšila, ovšem na vítězství to ani zdaleka nestačilo. I když byli Benátečtí v druhém poločase lepším týmem, tak je opět srazily chyby v defenzivní činnosti. Jeden gól soupeři darovali špatnou rozehrávkou, další střelou z dálky, kdy vlastní spoluhráči stínili brankáři. A poslední branku soupeři daroval a  svůj nepříliš povedený výkon zakončil i brankář Štorkán, který si do branky srazil střelu z poloviny hřiště.

Branky: Pavelka, Winterling, Dobřenský, Višňák

Sestava: Štorkán R.- Višňák, Šulc, Dobřenský, Winterling, Stinka K., Stinka Š., Štorkán D., Pavelka, Podlipský, Hendrych

Jiří KUBÁT

SK Benátky nad Jizerou Jiří KUBÁT

Hrůza, hrůza a ještě jednou hrůza. Dnes jsme na hřišti působili, jako kdybychom se sešli poprvé. Někteří z nás vypadali, jako kdyby ani nevěděli, že vůbec na zápase jsou. Nejenom, že jsme byli špatní dopředu, ale ještě k tomu jsme darovali soupeři laciné branky. Naší hře chybělo snad opravdu všechno. Musíme se z tohoto zápasu poučit a příště podat diametrálně odlišný výkon. Nemusí se vždy dařit, jak si představujeme, ale zaujetí do hry, chuť hrát a bojovnost tam musí od nás být vždy. Soupeři gratuluji k zasloužené výhře a dobrému výkonu.