ZÁZNAM ZÁPASU - 25.kolo sobota 9.6. 2018 od 10:15 hod.

SK Benátky1:1
(1:0)
FK Dobrovice

Derby skončilo remízou !

Poslední domácí utkání sezóny a zároveň derby se odehrálo na hřišti Benátek, když přijel rival z Dobrovice.

Domácí byli první poločas o něco lepší a snažili se jít do vedení, což se jim však příliš nedařilo a hosté hru pomalu vyrovnali. Těsně před odchodem do kabin ale poslal do úniku po straně hřiště Matěj Chumlen rychlonohého Tuan Minh Cao Vieta, který nacentroval před branku a brankář si míč nešťastně srazil do branky (1:0).

Hosté druhý poločas vysunuli do útoku Jana Stehlíka, jenž velmi zatápěl domácí obraně a nakonec zaslouženě vyrovnal po chybě obránce na konečných 1:1.

Branky: Cao Viet (Chumlen)

Sestava: Šíma, Cao Viet, Hakkel, Veselý, Špitálský, Chalupa, Poslt, Váňa, Chumlen, Špringl, Haba (Dvořák, Pluhař, Vydra, Ječný, Černý)

Utkání bylo těžké, soupeř měl velmi kvalitní střed hřiště a defenzivní činnost, což nám nedovolilo se výrazněji prosadit. Naše četné nepřesnosti místo branek v náš prospěch tak přinášely spíše brejkové situace na straně druhé a jednu takovou dokázali hosté potrestat. Remízu bereme, neboť jsem ve druhém poločase v obraně dělali hrubé chyby a jen díky nepřesnostem Dobrovických a zákrokům Adama Šímy jsme udrželi bod.