ZÁZNAM ZÁPASU - 19.kolo 27.4.2019 v 10:15 hod.

(2:0)
SK Dolní Bousov

Benátky doma musely o body bojovat !

Benátky doma hostily Dolní Bousov, a byť se jednalo o souboj prvního s posledním týmem tabulky, výsledkově to tak jednoznačné rozhodně nebylo.

Hosté mohli jen překvapit, přijeli s velkým elánem a snažili se hrát na hranici možností hned od první minuty. Domácí však šli velmi brzy do vedení, když v 5. minutě projel polovinu hřiště Petr Outěřický a povedené sólo úspěšně zakončil (1:0). Následovala fyzicky náročná bitva, plná soubojů a bohužel pro Benátky i zahozených šancí. Druhý gól utkání však přeci jen domácí stihli ještě do poločasu, kdy Daniel Haba zakončoval, bankář pokus vyrazil a připravil branku pro Jakuba Špringla (2:0).

Druhá půle pokračovala v trendu zahazování gólových příležitostí Benátek, a protože soupeř dokázal snížit, bylo utkání napínavé až do posledního hvizdu.

Sestava: Šíma - Veselý, Špitálský, Hakkel, Špringl, Pluhař, Plichta, Outěřický, Váňa, Haba, Dvořák (Chalupa, Poslt, Černý, Krejčík)

Branky (asistence): Outěřický (bez), Špringl (Haba)

Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

Soupeř neměl co ztratit, chtěl nás překvapit extrémně ofenzivní hrou a málem se mu to vyplatilo. Hráči Bousova mají mé uznání, dokázali nás držet v nejistotě celé utkání a rozhodně to pro nás nebyl jednoduchý zápas. Na druhou stranu si za to z velké části můžeme sami, protože jsme nedokázali využít značné množství brankových šancí, a to by se nám v jiných kláních nemuselo vyplatit. Každopádně jsem rád, že jsme si mohli vyzkoušet trochu jiný způsob hry soupeře, než s jakým jsme se doposud v soutěži setkali.