ZÁZNAM ZÁPASU - 23.kolo neděle 27.5. 2018 od 10:00 hod.

SK Bělá pod BezdězemSK Benátky
SK Bělá pod Bezdězem10:3
(6:3)

Dorostenci utrpěli desetigólový debakl !

Zápas v Bělé pod Bezdězem se Benátkám hrubě nepovedl. Zápas pro ně sice začal velmi dobře, když si v 15. sekundě utkání domácí z malé domů vstřelili vlastní gól, ale poté hosté hrubými chybami v obraně dovolili domácím zápas rychle otočit na 3:1. Následně snížil po asistenci Jakuba Špringla a vymotání hostujícího obránce Daniel Haba (3:2). Benátečtí měli další velkou šanci skórovat z penalty, kterou ale neproměnili! Bělá byla při chuti a následně vstřelila dvě slepené branky (5:2). Před poločasem hosté snížili po faulu na Daniela Habu z přímého kopu zahraného Petrem Chalupou na 5:3, nicméně prakticky z rozehry si nechali dát další gól a tak se šlo do kabin za stavu 6:3. Druhý poločas přidali domácí sedmou branku, následně došlo k prostřídání řad hostí, kteří už další gól nepřidali a naopak si nechali vstřelit další tři potupné zásahy, které dokonaly velmi ostudnou prohru!

Branky (asistence): vlastní, Haba (Špringl), Chalupa (Haba)

Sestava: Šíma, Veselý, Špitálský, Hakkel, Špringl, Poslt, Chumlen, Haba, Chalupa, Pluhař, Dvořák (Černý, Vydra, Ječný, Fabián)

Náš asi nejhorší výkon do obrany, nedařilo se nikomu, hráli jsme špatně takticky i individuálně v soubojích jeden na jednoho. Soupeř měl naopak den, hrál jednoduše, účelně a velmi efektivně. Dostat desítku je extrémní ostuda a všichni v kabině to tak cítíme. Hráči se k tomu musí ale postavit čelem a o to více trénovat, abychom podobné pro nás potupné výsledky již nikdy neopakovali!