ZÁZNAM ZÁPASU - 25.kolo neděle 9.6.2019 od 10:15 hod

Mnichovohradištský SKSK Benátky
Mnichovohradištský SK3:4
(2:1)

Benátecký dorost porazil i Hradiště !

Předposledním soupeřem letošního roku byl pro Benátky celek Hradiště, který má v jarní části výbornou formu a prohrál pouze s druhým celkem soutěže Čelákovicemi.

Utkání mělo pro hosty hodně hektický začátek a brankami ve 4. a 5. minutě prohrávali 2:0. Ve velkém horku tak dostali velmi studenou sprchu, které je ale probrala k životu a herně začali se herně probouzet. Snížení výsledku zařídil ve 23. minutě David Chaloupka, když přihrál na branku Danielovi Habovi (2:1). Do poločasu branka již nepadla, byť k tomu pár příležitostí na obou stranách bylo.

Druhá polovina utkání byla gólově nakloněna hostům. David Chaloupka zařídil i druhou branku pro Daniela Habu (2:2) a dvojice tak definitivně vymazala děsivé manko z první pětiminutovky. O pár minut pozdě bylo skóre pro Benátky ještě příznivější, neboť Jan Poslt zařídil vedoucí branku pro Petra Outěřického, jenž potvrdil své střelecké kvality (2:3). Domácí se ale nevzdali a po chybě obrany dokázali deset minut před koncem srovnat na 3:3. Hosté se ale s výsledkem nesmířili a 5 minut před koncem po rohu Davida Chaloupky nekompromisně strhl vítězství na stranu svého týmu Filip Plichta a uzavřel skóre na konečných 3:4.

Sestava: Šíma, Špringl, Špitálský, Hakkel, Chalupa, Chaloupka, Váňa, Outěřický, Poslt, Plichta, Haba (Pluhař, Veselý, Dvořák, Chumlen, Krejčík)

Branky (asistence): Haba (Chaloupka), Haba (Chaloupka), Outěřický (Poslt), Plichta (Chaloupka)

Utkání pro nás bylo jedno z nejtěžších. Soupeř patří do nejlepší čtyřky a prokázal své kvality. Vstup do zápasu byl hodně divoký, ale hráči opět ukázali, že umí zápasy otáčet. Dobře zachytal Adam Šíma a třemi asistencemi se postaral o obrat David Chaloupka.