ZÁZNAM ZÁPASU - 14.kolo sobota 7.4.2018 od 10:00 hod.

Mnichovohradištský SKSK Benátky
Mnichovohradištský SK1:6
(0:3)

Benátky se vrátily na vítěznou vlnu !

Po nevydařené středeční dohrávce, zajížděli ve 14. kole benátečtí fotbalisté odčinit prohru do Mnichova Hradiště. Hosté roli favorita zvládli a po výrazně zlepšeném výkonu v roli favorita nezaváhali a 3 body si odvezli domů.

Hned od úvodu utkání začaly Benátky aktivní a dobře organizovanou hrou dobývat branku domácích. V 10. minutě „odemkl“ brankáře domácích Vašátko, kerý jej po pasu Fialy T. přeloboval ( 0:1 ). Hned ve 12. minutě zafungovala spolupráce Plichta - Bažo - Čada a poslední jmenovaný z hranice penalty brankový rozdíl zvýšil ( 0:2 ). V minutě 29. uzavřel poločasové skóre Vašátko, který po centru Plichty upravil skóre na 0:3.

V úvodu druhé půle se hra mírně vyrovnala a vystrčili růžky také domácí. Ve 46. minutě napřáhl z 20ti metrů domácí Novák a poslal mič krásně pod břevno ( 1:3 ). Na to zareagoval okamžitě benátecký Plichta, který do minuty přispěchal s odpovědí a vrátil hostům třígólové vedení ( 1:4 ). Následně se přihlasil o slovo znovu probuzený střelec Ječný. Nejprve nastřelil tyč a poté dvěmi slepenými góly z minuty 57. a 58. uzavřel výsledek na 1:6.

Branky (asistence): 46. Novák - 10. Vašátko (Fiala T.), 12. Čada (Bažo), 29. Vašátko (Plichta), 47. Plichta (Ječný), 57. Ječný (Šubrt), 58. Ječný ( Fiala T.)

Sestava: Ivantsyuk – Pospíšil, Špitálský Jos., Fiala T., Řídký, Špitálský Jak., Šubrt, Plichta, Čada, Bažo, Važatko (Dvořák O., Dvořák A., Vydra, Fiala V., Ječný)

Radek LACINA

Trenér starších žáků Benátek Radek LACINA

Do Hradiště jsme jeli odčinit středeční výkon a vrátit se ke hře, kterou se chceme prezentovat. Na hráčích byla vidět chuť a v zápase to bylo znát. Kvalitním výkonem jsme soupeře jednoznačně přehráli a zaslouženě odvezli všechny body.