ZÁZNAM ZÁPASU - 4.kolo sobota 12.9.2020 v 17:00 hod.

Mašek – Trubička, Adášek, Votruba, Kraus, J. Baborák, K. Vaňousek, L. Baborák, Bláha (80. Torda), Rys (84. J. Vaňousek), Richtr (56. Šulc)

Šíma – Špringl, Mareš, Došlý (88. Pluhař), D. Zmij (46. Špitálský) - Poslt (80. Černý), Zeman, Plichta, Outěřický, Haba (46. Vydra) - Váňa

57. Šulc, 79. Rys – 82. Šíma, 88. Outěřický

Lafek – Nejedlo, Braunšveig

Hráč utkání Hráč utkání David Mareš

Rezerva ve Zdětíně nebodovala !

K derby utkání do nedalekého Zdětína vyrazila benátecká rezerva bez posil z divizního A-mužstva. Jedinou výpomocí byl brankář Šíma. Samotné utkání rozhodla jediná branka, kterou vstřelil po devatenácti minutách hry domácí Trubička. Benátečtí hráči si vypracovali za celé utkání pouze dvě zajímavé příležitosti, z toho jednu vyloženou. Míč za zády exligového útočníka Jiřího Maška, nastupujícího ve zdětínské bráně ale ani jednou neskončil, a tak geograficky nejbližší soupeř slavil hubené vítězství.

Rezerva tak nenavázala na výhru proti silnému Řepovu z minulého týdne a také ve druhém venkovním zápase nebodoval. Spravit chuť si může hned příští víkend, kdy na svém hřišti hostí tabulkového souseda z Krnska.

Zápas byl od samého začátku opatrný. Domácí dali branku poté, kdy jsme pořádně neodvrátili centr. Míč propadl za nás, my neobsadili dva hráče na zadní tyči a Trubička to zkušeně uklidil. S nepříznivým výsledkem jsme chtěli něco udělat, strašně nám ale vázla kombinace a do ničeho jsme se tak nedostávali. Výkon obou týmů byl neučesaný, hra byla spíše soubojová než fotbalová. Druhý poločas byl z naší strany již lepší. Hned ve 47. minutě jsme měli obrovskou tutovou šanci, tu ale bohužel Vydra neproměnil. Tentýž hráč měl pak ještě jednu šanci, bohužel se z ní ale podělal. Místo, aby koukal na brankáře, který vyrazil míč a od kterého byl metr, tak otočil hlavu a místo, aby balon dorazil do prázdné brány, tak se od něho míč odrazil zpět k brankáři. Domácím chytal Mašek, jehož zákrok proti první Vydrově šanci byl suprový, to se musí nechat, jinak toho na něj příliš nešlo. Měli jsme ještě jednu šanci. V prvním poločase se Plichta pěkně uvolnil na šestnáctce a z pozice, ze které se nemýlí, střelou na zadní tyč branku netrefil. První poločas byl tedy z obou stran horší. Ve druhé půli jsme až tak špatně nehráli. Snažili jsme se, ale chyběl nám nápad a větší herní kreativita. Přijde mi, že hrozně ztrácíme v osobních soubojích, ve kterých jsme byli slabí. Máme mladý tým, tihle dvacetiletí kluci nejsou tak fyzicky zdatní jako třeba osmadvacetiletí, třicetiletí nebo dvaatřicetiletí, které ve Zdětíně mají. Pokud prohráváte osobní souboje, projeví se to v počtu vypracovaných šancí. U našich hráčů jsem ani neviděl chuť vyhrát.

• Mukařov – Akuma 3:3 (2:2)

Příští 5. kolo v 16:30 hod., SOBOTA: Kr. Vrutice – Doubrava, Kosořice – Mukařov, Akuma – Řepov, Bělá p/B. – K. Hlavno, Kněžmost – Březno, NEDĚLE: Benátky "B" – Krnsko, D. Bousov – Zdětín.