ZÁZNAM ZÁPASU - 11.kolo sobota 4.11. od 10:15 hodin

Čihák –​ Šalda, Cruz, Voženílek, Staněk, Bláha, Novák (70. Víšek), Vodička (65. Kulhánek), J. Matějovský (80. Sládek), Šmejkal, Vodák (58. Vondra)

Jíra –​ Kohl, Šimůnek, Chaloupka, Kraus (46. Šimek), M. Langšádl, Zuna (46. Zeman), Machka (57. Zalabák), Krýda, Štrbík, D. Langšádl (53. Lukeš)

7. Vodák, 18. vlastní (D.Langšádl), 47., 52. a 56. Šmejkal, 67. Cruz, 71. Bláha, 74. Vondra –​ 29. Krýda

Kratochvíl – Lacina, Holý

Hráč utkání Hráč utkání nikdo

Rezerva ze vrátila ze Staré Boleslavi s debaklem !

V poločasové přestávce by málokdo očekával, že si benátecká rezerva přiveze ze Staré Boleslavi takový výprask. A přece se tak stalo. Domácí měli určitě lepší vstup do zápasu a brzy vedli o dvě branky. Těsně před půl hodinkou hry však dokázal Krýda snížit. Druhý poločas však naprosto jasně patřil domácím fotbalistům, kteří stříleli branku za brankou a nakonec se jejich příděl zastavil na čísle osm.

Benátečtí musí na tento debakl rychle zapomenout. Příští týden opět zajíždí ven - na půdu FC Mělník. Na půdě tohoto týmu se nikdy nehraje lehce a jen stoprocentní výkon by měl zaručit, že by si Benátečtí z Mělníka mohli přivézt nějaké body. Spodek tabulky se nebezpečně přibližuje a jakýkoliv bodový zisk, tím spíše z venkovního hřiště, by se určitě hodil.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Výsledek tohoto utkání hovoří za vše. I když o poločasové přestávce nic nenasvědčovalo tomu, že zde utržíme takový debakl, jelikož jsme prohrávali jen 1:2. Nějaké okolnosti mě ale donutily dvakrát vystřídat. Jednou to bylo po dohodě s trenérem A-mužstva Pavlem Jíchou, ve druhém případě mi hráč řekl, že se necítí k tomu, aby pokračoval v utkání. Přišli jsme tak o dva nejdůležitější kluky ze středové řady, což zápas určitě ovlivnilo. Na malou obranu musím říci, že domácím tam ve druhé půli spadlo úplně vše. Šestkrát vystřelili na branku a vstřelili šest gólů. Pro nás pro všechny je to velká ostuda, avšak fotbal přináší i podobné výsledky. Po sérii zápasů, které jsme výsledkově i herně zvládali jsme předvedli nejhorší druhý poločas za dobu mého působení na levičce B-mužstva. Doufejme, že následující dva zápasy v podzimní části zvládneme a tuto porážku odčiníme.

• Lužec – Neratovice "B" 1:3 (1:1)

Příští 12. kolo ve 14:00 hod., SOBOTA: D.Bousov – Vojkovice, Mn.Hradiště "B" – Nelahozeves, Byšice – Tišice, NEDĚLE:FC Mělník – Benátky "B", Libčice – Dobrovice "B", Holubice – Lužec, Neratovice "B" – St.Boleslav.