ZÁZNAM ZÁPASU - 13.kolo sobota 31.3.2018 v 10:15 hod.

SK Benátky4:0
(2:0)
FK Kavalier Sázava

Benátky potvrdili roli favorita !

Po odloženém 12. kole vstoupili Benátečtí do jarní části 13. kolem proti nevyzpytatelnému soupeři ze Sázavy. Zápas se odehrával pod taktovkou benáteckých hráčů, kteří dobívaly a ostřelovaly hostující branku. Hosté, ti oproti tomu, spoléhali pouze na rychlé brejky.

Benátky vstoupili do utkání ve výborném tempu a s obrovskou chutí po vítězství. Hned od prvních minut soupeře zatlačili a nátlakovou hrou si vytvářeli šance. Bohužel Vydra i T. Fiala mířili ve vyložených šancích nepřesně. Poté naštěstí udeřil z pravé strany aktivní Bažo, který zaskočil břankáře hostů - 1:0. Ve 21. minutě využil důrazu, domacího Vašátka, Šubrt a navýšil skóre na - 2:0.

Druhý poločas, žádnou změnu scénaře nepřinesl. Ale přeci jen se sázavští do jedné šance dostali, ale hostující útočník z 16 metrů výrazně přestřelil. V 38. minutě zafungovala spolupráce bratří Fialů, kdy Tomáš cenntroval a Václav Fiala chladnokrevně zakončoval - 3:0. v minutě 65. uzavřel skóre a svůj gólový účet Václav Fiala, když po centru Baža zvýšil na konečných - 4:0.

Branky (asistence): 10. Bažo (bez), 21. Šubrt (Vašátko), 38. Fiala V. (Fiala T.), 65. Fiala V. (Bažo)

Sestava: Dvořák O. - Čada, Špitálsky Josef, Dvořák A., Řídký, Špitálský Jakub, Bažo, Fiala T., Vydra, Vašátko, Šubrt (Fiala V., Ječný, Pospíšil, Fidler)

Radek LACINA

Trenér starších žáků Benátek Radek LACINA

V utkání jsme se odprezentovali ve výborném světle. Mám radost, že si kluci vzali k srdci výhrady, které jsme v přípravných duelech měli a podali opravdu kvalitní výkon. Jednoznačně jsme soupeře přehrali kombinačně. Šancí jsme měli na tři zápasy. Co se hry týče, tak to bylo přesně to, co chceme hrát. Na klukách byla vidět obrovská chuť a vůle po vítezství. Věřím, že jdeme správným směrem!