ZÁZNAM ZÁPASU - 22..kolo Sobota 18. 5. 2019 10:30

FK DobroviceSK Benátky
FK Dobrovice0:6
(0:2)

Dorost ovládl derby v Dobrovici !

Derby s rivalem z Dobrovice mělo pro Benátecké hladký průběh. Klíčové byly oba úvody poločasů. V prvním se dostal po zaváhání stopera domácích do brejku David Chaloupka a připravil tutovku pro Daniela Habu (0:1). Hned za minutu se dostali hosté k rohovému kopu a Jan Poslt posadil centr přímo na hlavu Davida Váni (0:2). Do přestávky byli vidět další zajímavé akce, ale z žádné branka už nepadla. Druhou půli začali znovu dobře hosté, když se ve vápně k míči dostal Daniel Haba a přidal svůj druhý přesný zásah (0:3). Stejný hráč dokonal svůj hattrick deset minut před koncem a prakticky tak rozhodl o výsledku utkání (0:4). Skóre ještě navýšil krásnou střelou z poza vápna do šibenice Jan Poslt (0:5) a tentýž hráč pak svou druhou asistencí v utkání přihrál na branku Petru Chalupovi (0:6), který brankový účet utkání uzavřel.

Branky (asistence): Haba (Chaloupka), Váňa (Poslt), Haba (bez), Haba (bez), Poslt (bez), Chalupa (Poslt)

Sestava: Krejčík, Chalupa, Veselý, Černý, Špringl, Chaloupka, Outěřický, Poslt, Váňa, Haba, Dvořák (Plichta, Jirků, Šíma)

Zápas jsme zvládli velmi dobře a po neúspěchu jsme se dokázali velmi rychle oklepat. Konečně se podařilo protrhnout střeleckou smůlu Danielovi Habovi a odehrál takové utkání, které bychom si od něj všichni představovali. Nula v obraně je velký bonus a dokázali jsme ji zahrát i v nestandardním defenzivním složení, což jen svědčí o vyrovnanosti našeho kádru.