ZÁZNAM ZÁPASU - 5.kolo neděle 24.9.2017 v 16:30 hod.

Šídlo ​– Dařina (79. Pešek), Mráz, Jeřábvek, Klempt, Kapitán, Reichel (58. Hovorka), Tenkl (79. Pařízek), Paluka, Hrdina (11. Literák), Mrnka (68. Bareš)

Jíra –​ Kohl (58. Haba), Šimůnek (71. Špringl), Chaloupka, D. Langšádl, Zuna, Machka (50. Poslt), Krýda, Váňa (46. Musil), Zeman, M. Langšádl

44. Váňa, 69. Zuna

Palek – Ducký, Divílek

Hráč utkání Hráč utkání David Chaloupka

Rezervě se výsledkově nedaří a u nováčka soutěže nebodovala !

Tak tohle se benátecké rezervě nepovedlo. Na půdě nováčka z Libčic totiž utržila pětibrankový debakl. O vítězi zápasu už bylo rozhodnuto po prvním poločase, kdy domácí mladému hostujícímu týmu nasázeli tři branky. Při chuti pokračovali také ve druhé půli, kdy nejprve Klemptem a poté Palukou stanovili konečný výsledek na nelichotivých 0:5 z pohledu benáteckého béčka.

Buryánovi svěřenci se pokusí napravit reputaci hned příští týden, kdy na svém stadionu hostí rezervu Dobrovice. Jak se všeobecně říká, derby nemá favorita, bodový zisk z tohoto souboje už by byl nutně potřeba.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

V této soutěži působíme už více než rok, nyní jsme za tu dobu hráli asi proti nejlepšímu týmu. Domácí mají zkušený kádr, právem projeli okresní přebor Prahy-západ bez prohry. Tím se ale nechci vymlouvat. Nezopakovali jsme výkon z domácího prostředí proti Byšicím. Výkon téměř žádného z našich hráčů nesnesl parametry předchozího utkání. Pokud nebudeme hrát podobně jako minulý týden, pak v této soutěži budeme mít velké starosti, abychom nasbírali nějaké body. Z tohoto hlediska jsem velmi zklamán. Výsledek tohoto zápasu naprosto odpovídá našemu výkonu. Za stavu 0:3 jsem dal příležitost mladým klukům ročníku narození 2001, aby se otrkali a nasbírali zkušenosti.

• Tišice – Lužec 1:4 (1:3)

Příští 6. kolo v 16:00 hod., SOBOTA: St.Boleslav – Tišice (10:15), FC Mělník – Nelahozeves, Mn.Hradiště "B" – D.Bousov, NEDĚLE: Benátky "B" – Dobrovice "B", Neratovice "B" – Libčice, Lužec – Vojkovice, Holubice – Byšice.