ZÁZNAM ZÁPASU - 18.kolo Sobota 22.4. 2017 17:00

HádekBrodský (54. Veselý), Lauda, Brzoň, Novák, J. Pajkrt, Kopejska (83. Pochman), Toman, Fabián, Šmajda, Šulc (90. Karlík)

Jíra – Štrbík (54. Zeman), Chaloupka, M. Langšádl, Machka – Krýda, Šimek, Radosta (46. Pařízek), Kraus, Šíma – Bonomo

60. Novák, 88. J. Pajkrt –​ 56. Šíma

53. Brodský, 89. Hádek – 31. Kraus, 72. Pařízek, 74. Šimek

Stránský – Vyhnal, Braunšveig

Rezerva v Tišicích vedla, nakonec odjela bez bodů !

Benátecké rezervě se výsledkově nevydařil zápas na půdě Tišic. I když na Mělnicku od 56. mínuty díky Šímovi vedla, domácím se podařilo skóre otočit a po závěrečném hvizdu sudího Stránského se mohli radovat ze zisku tří bodů. V první půli si Tišice vypracovaly více vyložených šancí, několikrát úspěšně zasáhl brankář Jíra, jednou zachránilo hosty břevno. Ve vyrovnaném druhém poločase si mohli Benátečtí vzít vedení zpět pět minut před koncem utkání, kdy jim nebyla uznána branka pro údajný ofsajd. Fotbalový Bůh v tuto chvíli nebyl doma a hosté za tři minuty inkasovali rozhodující gól.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Tento zápase bych rozdělil na dvě části. První část je fotbalová. V prvním poločase jsme hráli naši hru s některými chybičkami, kdy jsme soupeři zbytečně darovali míč v naší přípravné fázi. Míč jsme lacino ztratili a soupeře tak pustili do brejkové situace, ze které Tišice nastřelily břevno a dvakrát netrefily bránu. Jinak jsme hráli to, co chceme. Byli jsme silní na míči, kombinovali jsme a neuchylovali se k nákopům od našeho brankáře. Po této stránce bych to viděl, že to byl jeden z našich kvalitnějších zápasů. Ve druhém poločase jsme dokázali vstřelit branku po pěkné akci, kdy naše křídlo velmi dobře naběhlo mezi stopery, obdrželo průnikovou přihrávku a následně náš hráč prostrčil brankáři míč mezi nohy. Poté jsme si ale nepohlídali standardní situaci. To se ale stane. Nemáme tak vyspělé mužstvo ani výškovou převahu, abychom vše uskákali. V 88. minutě soupeř vstřelil druhou branku, po které jsme už neměli dost času ani sílu vstřelit vyrovnávací gól. Ještě bych zhodnotil druhou část tohoto zápasu. V 80. minutě po naši vydařené akci jsme vstřelili branku, zdálo se mi, že hráči soupeře v tuto chvíli rezignovali, sklopili hlavy a s inkasovaným gólem se smířili. Zničehonic ale pomezní rozhodčí zvedl praporek a signalizoval ofsajd. Před zápasem jsme na sebe v kabině apelovali, že se budeme vyhýbat jakýmkoliv komentářům na výroky všech rozhodčí. Předcházející tři zápasy jsme do jejich verdiktů dost často vstupovali a výroky komentovali. Dnes nám ale pomezní rozhodčí v první půli odmával osm ofsajdů, ve druhé půli pak druhý pomezní rozhodčí čtyři ofsajdy! V 80. minutě po zmiňované neuznané brance to ve mě i v mém asistentovi bouchlo a v tuto chvíli přemýšlíme o tom, co bude dál. Za sebe, aniž bych se chtěl vymlouvat, mohu říci, že má dcera slaví patnácté narozeniny a já místo toho, abych s ní byl, jedu na fotbal, obětuji tomu svůj volný čas a pak přijdou takovéto věci, které mi berou sílu v práci s těmito mladými kluky, kteří bohužel musí toto podstupovat. Je to smutné.

Radek ZÁMEČNÍK

TJ Sokol Tišice Radek ZÁMEČNÍK

Pro nás to jsou velice důležité tři body s velmi kvalitním soupeřem. Je to jeden z mála týmů, který v této soutěži chce hrát fotbal. Mají mladé kluky a určitě perspektivní tým. Po minulém týdnu, který nebudu ani komentovat, jsme potřebovali body jako sůl. Chyběli nám někteří hráči, takže jsme se snažili dát psychicky do pohody. Za tři body jsem pochopitelně rád. Jsou pro nás důležité kvůli tomu, abychom splnili cíl, kterým je záchrana.

• Byšice – Neratovice "B" 0:1 (0:0)

Příští 19. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: ​St.Boleslav – Tišice (10:15), D.Bousov – FC Mělník, Byšice – Pěčice, Nelahozeves – Dl.Lhota, NEDĚLE: Benátky "B" – Kly, V.Borek – Bakov n/J., Neratovice "B" – Lužec.