Jíra – Zeman (38. D. Langšádl), Kohl, Štrbík (46. Frimpong), M. Langšádl, Houžvička, Fingerhut, Korec, Krýda (78. Šimůnek), Jäger, Machka

Hádek – Vítovec (78. Fabián), Šulc, Lauda, Prejzek (90. Kopejska), Šmajda (70. Karlík), Pajkrt, Novák, Novotný, Brzoň (66. Drimi), Toman

89. Houžvička – 59. Pakkrt, 90. Šulc

Zoufalý – Říha, Kocourek

Kruliš Ladislav

Rezerva výsledkově nazvládla další domácí utkání !

Benátecká rezerva naprosto okopírovala třetiligové áčko. Ačkoliv měla z jeho kádru k dispozici několik posil, nedokázala v domácím prostředí přehrát tým Tišic, kterému podlehla 1:3. Ráz utkání určil již první poločas, ve kterém benátecké béčko inkasovalo těžký direkt v podobě tří branek. I přes zlepšenou hru ve druhé půli došlo pouze na korigování stavu kapitánem Fingerhutem. Na víc se již domácí nezmohli a připsali si tak třetí porážku v řadě.

Nyní rezerva zajíždí k velmi těžkému soupeři do Kel, který má ve svém kádru řadu hráčů, kteří prošli vyšším soutěžemi a mají tak zkušenosti na rozdávání. Po třech zápasech, ve kterých béčko vyšlo na prázdno, by byl každý bod ziskem.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Prohráli jsme potřetí za sebou. První poločas Tišice vyhrály 3:0, soupeř nás potrestal z každé své šance, kterou si vytvořil. V první půli jsme mohli i my vstřelit tři branky, ale bohužel nás již třetí po sobě jdoucí zápas provází neproměňování brankových příležitostí. Šance si vytvoříme, avšak bohužel nestřílíme branky. Naproti tomu, soupeř nám dá branky s naprostou lehkostí. Náš tým trefí břevno, tyčku, brankáře, gól ale nedáme. Ve druhém poločase jsme zaslouženě snížili na 1:3. Měli jsme dostatek času na zdramatizování zápasu, avšak znovu jsme neproměňovali šance. Měli jsme dostatek rohových kopů, hlaviček, avšak po nekoncentrovanosti jsme netrefovali i odkrytou branku. Přesně tohle nás provází již tři zápasy. Za druhý poločas musím klukům poděkovat, dali do něho všechny své síly. Jak jsem řekl, musíme zlepšit proměňování brankových příležitostí.

Radek ZÁMEČNÍK

TJ Sokol Tišice Radek ZÁMEČNÍK

Přijeli jsme do krásného areálu s pěkným hřištěm s cílem urvat nějaké body. Soupeř byl kvalitní, hra se mi strašně líbila. Benátečtí mají mladý tým s perspektivou do budoucna. V prvním poločase nám vyšly brejkové situace, ze kterých jsme vstřelili branky. Domácí jsme potrestali, nám naopak přálo štěstí, protože Benátky nastřelily břevno a nevyužily také další šance. Ač jsme si v kabině řekli, že musíme pohlídat začátek druhého poločasu, tak se nám to nepodařilo. Dostali jsme gól, trochu jsme znervózněli. Celkově nám druhý poločas herně nevyšel. Domácí byli lepší, fotbalovější. Pro nás to jsou důležité tři body z venkovního prostředí. Poděkování patří celé trojici rozhodčích za skvěle odvedenou práci a početným ultras, kteří za námi neváhali vycestovat.

• Nelahozeves – Kly 3:1 (1:0)

Příští 6. kolo v 16:30 hod., SOBOTA: Kly – Benátky "B" (10:15), Pěčice – Byšice, Tišice – St.Boleslav, Dl. Lhota – Nelahozeves, FC Mělník – D.Bousov, Bakov n/J. – V.Borek, Lužec – Neratovice "B".