T. Prislupský – Uher, D. Tauchman, M. Tauchman, Hrdlík (80. P. Tauchman), Levý (89. P. Prislupský), Kučaba (68. Kerpl), Stejskal, Kuchař, Roučka (89. Hampl), Lafek

Levíček – Zeman (68. D. Langšádl), Kohl, Štrbík (65. Šimůnek), M. Langšádl, Kraus (46. Zuna), Fingerhut, Korec, Krýda, Jäger, Machka

19. Hrdlík, 37. Kuchař z pen., 45+1. D. Tauchman, 63. Uher, 72. Levý – 16. Korec, 71. D. Langšádl

0:4

20. T. Prislupský, 76. M. Tauchman, 86. Levý – 37. Levíček, 40. M. Langšádl, 58. Machka, 83. Jäger

Kaucký – Bartůšek, Čermoch

Rezerva se z Lužce vrátila bez bodového zisku !

Benátecká rezerva výsledkově nezvládla další zápas nejnižší krajské soutěže. Vstup do utkání však měla v Lužci nad Vltavou lepší, když se trefil Martin Korec. Brzy však vyrovnal Hrdlík. Následně mohl rezervu poslat do vedení Krýda, který ale neproměnil pokutový kop. Závěr poločasu patřil domácím. Ti nejprve proměnili exligistou Tomášem Kuchařem penaltu nařízenou za faul brankáře Levíčka. Už v nastaveném čase se nádhernou ranou prezentoval David Tauchman. Když ve druhé půli zvýšil na tříbrankový rozdíl Uher, zdálo se být o vítězi rozhodnuto. Benátečtí se však nevzdali a střídajícím Davidem Langšádlem skóre korigovali. Poslední slovo patřilo domácím, konkrétně Levému, který stanovil konečný výsledek na 5:2.

Benátečtí nyní hostí další tým z Mělnicka - Tišice. Tři body z toho zápasu by se po dvou porážkách v řadě určitě hodily.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Měli jsme dobrý vstup do zápasu. Vstřelili jsme branku na 1:0 z našeho pohledu. Brzy se však bohužel podařilo Lužci vyrovnat. Mohli jsme jít znovu do vedení, avšak neproměnili jsme penaltu. Lužec byl při pokutovém kopu úspěšný, a tak vedl on. Ve 45. minutě jsme potřetí inkasovali střelou ze třiceti metrů téměř do šibenice, kdy dal domácí hráč životní gól. Ze třetí střely na bránu jsme tak obdrželi tři branky. Klukům musím poděkovat za přístup. V Lužci byl velmi těžký terén, téměř po celý zápas pršelo, před tribunou se utvořila obrovská kaluž. Tohle nás ale neomlouvá. Nemůžeme prohrát takovým rozdílem. Mrzí mě, že inkasujeme branku téměř hned po rozehrávce, které předcházel náš vstřelený gól. Pátá inkasovaná branka nás srazila dolů. Stále nás provází neproměňování brankových příležitostí, potřebujeme v těchto situacích více klidu. Další věc, kterou musíme zlepšit, jsou osobní souboje. Stará Boleslav v úvodním kole chtěla hrát fotbal. Neratovické béčko, Byšice i nyní Lužec vsadily na velký důraz, leckdy za hranou. Podobným týmům se musíme i po téhle stránce vyrovnat.

• Byšice – St. Boleslav 0:3 (0:2)

Příští 5. kolo v 16:30 hod., SOBOTA: ​St.Boleslav – Lužec (10:15), FC Mělník – Pěčice, D.Bousov – Bakov n/J., Nelahozeves – Kly, NEDĚLE: Benátky "B" – Tišice, V.Borek – Dl.Lhota, Neratovice "B" – Byšice.