Jíra – Zeman (81. D. Langšádl), Korec (46. Frimpong), Kohl, Štrbík (71. Šimůnek), M. Langšádl, Kraus, Fingerhut (61. Šimek), Jäger, Krýda (46. Zuna), Machka

Schneider – Čurda, Kadlec, Trubička, D. Menčl, P. Menčl, Kmoch (81. Kmeto), Hemr (90+1. Čermák), Svačina (64. Dobiáš), Holina, Šteiner

43. Korec, 57. Jäger – 41. P. Menčl, 43. Čurda, 57. D. Menčl, 63. Hemr

V. Novotný – Prosr, T. Drábek

Koleček Libor

Rezerva doma podlehla Byšicím !

Benátecká rezerva si připsala první porážku v nejnižší krajské soutěži. O to mrzutější je, že se tomu tak stalo před vlastním publikem. Béčko vedlo po brance Martina Korce, který přišel vypomoci z třetiligového áčka. Ještě do poločasu však Byšice dokázaly vyrovnat. Nejprve se trefil Hemr, po něm také Petr Menčl. Ve druhé půli hosté zvýšili náskok druhou brankou Hemra. Domácím se již vyrovnat nepodařilo.

Nyní tým vedený trenérem Buryánem zajíždí na půdu nepříjemného Lužce, tradičního účastníka I.B třídy.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

V prvních třiceti minutách jsme si vypracovali několik brankvoých příležitostí, mohli jsme klidně vést 2:0 či 3:0, protože jsme třikrát šli sami na brankáře. Bohužel se nám podařilo proměnit pouze jednu z nich. Soupeř čekal na šanci, díky své produktivitě nás trestal. Z pěti střel nám vstřelil tři góly. Klukům mohu vytknout jen to neproměňování šancí. Byli jsme aktivní, jedenáctkrát jsme vystřelili na bránu a desetkrát mimo. Ve všem jsme byli lepší. Na zakončení však musíme velmi zapracovat, musíme být klidnější. Ve druhém poločase jsme byli opět lepší, gólman hostí nám ale veškeré šance zneškodnil. Pokud budeme brankové příležitosti proměňovat, o náš tým nemám strach. Přesto mě těší, jak se kluci v takto úporném vedru snažili. S touto soutěží se stále sžíváme.

Michal HAMŠÍK

TJ Byšice Michal HAMŠÍK

Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Domácí nás prvních 25 minut přehrávali ve všech činnostech. Hráli rychlý, kombinační fotbal s častými náběhy za obranu, což nám dělalo velké problémy a nedokázali jsme se vůbec dostat do hry. Nebýt vynikajících zákroků našeho brankáře, který nás držel ve hře, mohli jsem prohrávat rozdílem tří branek a bylo by po zápase. Stav 1:2 po první půli, přiznám se, byl pro domácí dost krutý. V poločase jsme si pár věcí vysvětlili a na hře ve druhé půli to bylo znát. Domácí už naší zlepšenou hrou nebyli tolik nebezpeční a výsledek jsme si zodpovědnou obrannou hrou pohlídali.

VÝSLEDKY 3. kola I.B třídy :

• Benátky "B" – Byšice 1:3 (1:2)
  • D.Bousov – Kly 1:2 np (0:0)
  • St.Boleslav – Neratovice "B" 4:2 (2:1)
  • Bakov n/J. – Pěčice 1:0 np (0:0)
  • Nelahozeves – Lužec 1:0 (1:0)
  • FC Mělník – Dl.Lhota 6:3 (4:1)
  • V.Borek – Tišice 1:0 np (0:0)

Příští 4. kolo v 17:00 hod., SOBOTA:Lužec – Benátky "B", Pěčice – Neratovice, Byšice – St.Boleslav, Tišice – Nelahozeves Dl. Lhota – D.Bousov, Bakov n/J. – FC Mělník, Kly – V.Borek (10:15).