Černý – Moravec (75. Brabec), Sochor, Drahorád, Babovák, Žežulka, Lovíšek, Lamerie (62. Dohnal, Taňski, M. Zeman, Nguyen

Jíra – P. Zeman (57. M. Langšádl), Korec, Kohl, Kraus, Fingerhut, Pařízek (69. Zuna), Krýda, Šimek (46. Štrbík), Jäger, D. Langšádl (32. Machka)

1:7

44. Taňski, 55. Moravec, 85. Zeman, 87. Drahorád, 89. Žežulka – 26. Kraus, 37. Fingerhut, 65. Machka, 73. M. Langšádl

Zuska – Hůla, Kotlár

Rezerva otočila nepříznivý poločasový stav a přivezla tři body !

Benátecká rezerva zvládla také svůj druhý zápas v nejnižší krajské soutěže. Obě utkání měla jedno společné. Benátečtí vždy museli dotahovat jednobrankovou ztrátu, což se jim nakonec podařilo. Na hřišti v Byškovicích se v první půli trefil pouze domácí Lovíšek. Po poločasové přestávce však nejprve vyrovnal střídající novic Machka, aby jedenáct minut před koncem útočník Štěpán Krýda přisoudil tři body benáteckému béčku, které tak prožívá velmi dobrý vstup I.B třídy.

Nyní béčko vyzve nedaleké Byšice, proti kterým bude chtít vítěznou šňůru jistě natáhnout.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Jestliže jsem minulý týden říkal, že pro některé hráče je to první seznámení s vyšší soutěží, tak dnes musím tato slova ještě podtrhnout a zdůraznit. Přijeli jsme do Byškovic, kde hraje neratovické béčko. Dle mého názoru, tamní travnatá plocha nesplňuje regule této soutěže. Právě tomu byla přizpůsobena hra domácího týmu, který se snažil o dlouhé nakopávané míče a soubojovou hru. V některých fázích hry dokázali Neratovičtí přitvrdit a přesně tohle se asi bude dít v této soutěži. Myslím si, že některé týmy nebudou chtít urvat body fotbalovostí, ale spíše bojovností a zastrašením soupeřů. Naši kluci se s tím poprali velmi statečně. První půli jsme prohráli, před našimi hráči ale musím smeknout klobouk, protože se ve druhém poločase semkli a dokázali výsledek otočit. Domnívám se, že domácí také fyzicky odešli. Po naší vstřelené brance na 2:1 měly Neratovice nějaké standardní situace. Přesto si myslím, že jsme je přehrávali. Zvláště ve druhém poločase jsme si vypracovali brejkové situace, které jsme ale nedokázali dotáhnout do zdárného cíle. Znovu musím podotknout, že byl na vině špatný terén, který byl na I.B třídu opravdu strašidelný.

• Kly – FC Mělník 2:1 (1:1)

Příští 3. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: ​St.Boleslav – Neratovice "B" (10:15), Bakov n/J. – Pěčice, FC Mělník – Dl.Lhota, D.Bousov – Kly, Nelahozeves – Lužec, NEDĚLE: Benátky "B" – Byšice, V.Borek – Tišice.