ZÁZNAM ZÁPASU - 13.kolo sobota 30.10.2021 ve 14:00 hod.

Manžel  Kiss (61. Kern), Rovenský, Musil st., V. Krompaský, Jan Havelka (46. Jarolím), Musil ml. (83. Juracsko), Karásek, Jiří Havelka (52. F. Krompaský), Novák (79. Holub), Čakrt

Jíra  Zeman (69. Mareš), Bohdan, O. Macek (85. Ječný), Špringl  Outěřický, Došlý (76. Haba), Pařízek, Plichta (83. Vydra), Váňa (80. Jos. Špitálský)  Tott

13. Musil st.

Kubín – Cidlinský, Novák

Hráč utkání Milan Karásek Hráč utkání Michal Bohdan

Rezerva uspěla v Kropáčově Vrutici a znovu neinkasovala !

Benátecká rezerva sehrála zápas na půdě Kropáčovy Vrutice na malém a hrbolatém náhradním hřišti, které bylo absolutně nevyhovující. Domácí si mysleli, že jim to proti fotbalovějšímu benáteckému béčku pomůže a měli pravdu. Hrál se fyzicky náročný fotbal, plný hlaviček a soubojů.

Hostům se ale naštěstí podařilo dát první branku. Došlý dostal na hranici vápna míč, přes obránce se uvolnil efektivními „housličkami“ a následně byl v pokutovém území faulován. Penaltu proměnil Petr Outěřický 0:1. Poté se odehrával spíše emotivní boj. Domácí si vypracovali jednu šanci, hosté tři. Z jedné tutové pak nastřelili břevno.

Druhý poločas byl více v režii benáteckých fotbalistů. V 59. minutě našel Pařízek Filipa Plichtu, který se zbavil dvou hráčů a uklidil míč do brány – 0:2. Benátečtí si vypracovali i další šance. Udeřilo až čtvrt hodiny před koncem, kdy krásný Pařízkův centr přetavil v gól Michal Bohdan0:3. Hosté měli několik možností k prostřídání sestavy a novicové na place vstřelili ještě jednu branku. Jakub Vydra si narazil s Habou, prošel do pokutového území a uzavřel konečný stav – 0:4. Domácí hráči měli poté ještě dvě vyložené šance, avšak Jíra si čistý štít vzít nenechal.

V závěrečném podzimním kole hostí benátecké béčko na svém hřišti nedaleké Krnsko.

Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

Kropáčova Vrutice nás poslala na rezervní hřiště, což jsme samozřejmě nechtěli, ale tušili jsme, že se to stane. Věděli jsme, že nás tak bude čekat tuhý boj, mnoho fyzických soubojů a málo kombinace. Zápas byl těžký, ale zvládli jsme ho a nakonec dali i čtyři góly. Nicméně šedesát minut to nebylo nic jednoduchého a definitivní rozhodnutí přišlo až čtvrt hodiny před koncem, když jsme dali třetí branku. Opět byla zásadní naše dobrá defenzivní činnost, která nám snad vydrží. Musíme zapracovat na řešení útočných kombinací a také na koncovce. Čeká nás poslední zápas podzimu proti FK Krnsko, které umí dávat góly a my se na ně musíme dobře připravit.

• Kněžmost – Mukařov 3:0 (1:0)

Příští 13. kolo ve 14:00 hod., SOBOTA: Benátky "B" – Krnsko, Doubrava – D.Bousov "B" (13:30), K.Hlavno – Kněžmost, Bělá p/B. – Řepov, Kosořice – Zdětín, Březno – Akuma, Mukařov – Kr.Vrutice.