ZÁZNAM ZÁPASU - 5.kolo sobota 11.9.2021 od 13:30 hod.

Moc – J. Koťátko, J. Nedošetko, P. Koťátko, P. Nedošetko, Pavlíček, Hromada, Vesecký, Vodák (60. Horák), Pálka, Dvořák (46. Červený)

Jíra – Zeman (70. Ječný), Došlý (46. Mareš), Tott (75. Jos. Špitálský), O. Macek - F. Plichta, Váňa, Špringl, Pařízek (77. Poslt), Zedníček (62. Haba) - Outěřický

23., 49. a 67. J. Nedošetko – 8. Váňa, 27. a 60. Tott, 50, Pařízek

Zezula – Chládek, Šebela

Hráč utkání Josef Nedošetko Hráč utkání Martin Tott

Rezerva zvládla přestřelku v Doubravě !

Benátecká rezerva se představila na půdě v Doubravě, která do této chvíle ještě nebodovala. Případné získané body by tak pro domácí byly nutné k tomu, aby se odrazili ode dna tabulky.

První komplikace pro Jizera nastala, když benátecká rezerva využila pěkný Zemanův centr a David Váňa otevřel skóre - 0:1. Domácí ale zanedlouho po velmi hraniční ofsajdové situaci z úniku vyrovnali Josefem Nedošetkem - 1:1. Do poločasové přestávky měli hosté další velké příležitosti, nicméně proměnit svou šanci dokázal po Outěřického přihrávce už jen Martin Tott - 1:2.

Druhá půle začala pro domácí skvěle, když svůj druhý únik na brankáře Jíru proměnil znovu kanonýr Josef Nedošetko - 2:2. Vzápětí však doubravský brankář zaváhal a František Pařízek poslal střelou k tyči Benátky opět do vedení - 2:3. Tentýž hráč poté nacentroval před branku a Martin Tott svým druhým gólem v zápase svoji šanci proměnil - 2:4. Slibný dvoubrankový náskok pak ztenčil opět Josef Nedošetko - 3:4. Uzavřel tak nejen svůj hattrick, ale také konečné skóre, které znělo 3:4 z pohledu domácí Doubravy.

Benátecká rezerva si tak od jednoho z nejvzdálenějších soupeřů přivezla plný tříbodový zisk. Příští víkend ji čeká mnohem lepší soupeř. Vedoucí Řepov zatím ještě neprohrál, pouze jedenkrát remizoval, to vše s impozantním skóre 27:5. Podruhé za sebou si také benátecké béčko zahraje na soupeřově hřišti.

Byl to zvláštní zápas. Nám se kombinačně příliš nedařilo, hodně jsme kazili, přesto jsme ale vstřelili čtyři branky a měli i další velmi slibné šance. Chtěli jsme ubránit kanonýra Nedošetka, ale ten i přes naši veškerou snahu dokázal vstřelit hattrick, což je pro mě zklamání. Soupeř je sice bez bodu, nicméně si myslím, že právě u něj zdání klame, jelikož měl hodně těžký los a určitě bude brzy bodovat.

• Březno – Mukařov 8:1 (4:0)

​​Příští 6. kolo v 16:30 hod., SOBOTA:  Řepov – Benátky "B", Kněžmost – D.Bousov "B", Mukařov – Doubrava, K.Hlavno – Březno, Kr.Vrutice – Krnsko, Zdětín – Akuma, Kosořice – Bělá p.B.