Straka – O. Macek (58. Zeman), Bohdan, Borovička, Sudek (61. Vohánka) – Plichta, Došlý (71. O. Dvořák), Pařízek (78. Jak. Špitálský), Šimek, Špringl – Outěřický

Vala – Kiss, T. Musil st., Rovenský, Jiří Havelka, Jan Havelka, Novák (24. Hütter), T. Musil ml. (61. F. Krompaský), V. Krompaský, Čakrt, Jarolím (80. Juracsko)

48. Jiří Havelka

Horák – J. Pažout, Bohuslav

Hráč utkání Jakub Špringl Hráč utkání

Rezerva se dostala výhrou na první místo !

Důležitý zápas, který mohl hodně napovědět o postupujícím do 1.B třídy mají za sebou fotbalisté benátecké rezervy. Proti Kropáčově Vrutice nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo je favorit tohoto zápasu a po zodpovědném výkonu zvítězili 4:1. Díky porážce do té doby vedoucího Řepova v Kosořicích se tak vyšvihli jedno kolo před koncem do čela tabulky okresního přeboru.

Základ výhry položili benátečtí fotbalisté již v první půli, když už po čtvrthodince vedli díky brankám hrajícího trenéra Došlého a Špringla 2:0. Benátečtí hráči častěji drželi míč na svých kopačkách a ke svému vápnu pouštěli hosty spíše jen sporadicky. Zřejmě rozhodující zásah přidal jedenáct minut po začátku druhé půle Outěřický. Na domácí výhře nic nezměnila ani branka hostujícího Kisse. Poslední tečku za tímto vydařeným zápasem udělal tři minuty před koncem střídající Ondřej Dvořák.

V posledním kole tak stačí benáteckým hráčům k postupu do 1.B třídy uhrát bod v nedalekém Krnsku. Pokud se jim to povede, oslavy postupu mohou propuknout.

Potřebovali jsme zvítězit a udržet si tak šanci na postup. Naše první střela skončila na tyči, druhá už ale v brance. Od té doby jsme zápas kontrolovali. První poločas nebyl z naší strany herně tak aktivní, jak bych si představoval. Druhá půle už byla o něco lepší. Zápas se nám podařilo zvládnout, a protože Kosořice porazily Řepov, máme velkou příležitost soutěž vyhrát. Nyní musíme udělat vše pro zisk tří bodů na hřišti Krnska.

• K.Hlavno – Zdětín 0:0 (0:0)

Příští poslední 26. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Krnsko – Benátky "B", Akuma – Březno, Řepov – Bělá p/B., Kr.Vrutice – Mukařov, Zdětín – Kosořice, Kněžmost – K.Hlavno, NEDĚLE: D.Bousov "B" – Doubrava.