Ulrich – Zeman. O. Macek, Bohdan (55. Jak. Špitálský), Špringl (61. O. Dvořák) – F. Plichta, Došlý (55. Jos. Špitálský), Pařízek (65. Haba), Zedníček (61. V. Dvořák) – Košek, Outěřický

Musil – Nadvornianský, Hlaváček, Kříž, Mašek, Zvoníček, Tudoši (46. M. Bůžek), Zďárský, Zvoníček, Beránek (76. M. Kraus), J. Bůžek

3., 49., 51. a 59. Košek, 24. Došlý, 40. Zedníček, 66. V. Dvořák, 56., 80., 84. a 90. Outěřický

59. Josef Špitálský, 80. F. Plichta – 19. Mašek. 33. a 75. J. Bůžek, 34. Tudoši, 34. Kříž,

Rynekr – Kubín, Kožej

Roth Patrik
Hráč utkání Filip Plichta Hráč utkání

Obrovský debakl si odvezlo Hlavno !

Nevídaný debakl přichystali hráči benátecké rezervy v derby utkání nedalekému Kostelnímu Hlavnu. Za zády nešťastného hostujícího brankáře Musila skončilo celkem 11 míčů, a to ještě hlavenský brankář několik gólových příležitostí lapil. Rekordním vítězstvím 11:0 se benátecké béčko opět dotáhlo na Řepov a je tak jasné, že právě tyto týmy si to v závěru soutěže rozdají o postup do I.B třídy.

Na úvodní branku se čekalo jen tři minuty. Po rohovém kopu Pařízka se prosadil Dominik Košek a poslal tak svůj tým do vedení – 1:0. Favorizovaní benátečtí hráči zvýšili ve 24. minutě díky přesné trefě hrajícího trenéra Lukáše Došlého 2:0. Autor druhé branky hned o minutu později našel před prázdnou částí brány volného Dominika Koška a béčko slavilo potřetí – 3:0. Poločasový účet uzavřel parádní střelou Jan Zedníček po Koškově asistenci – 4:0.

Hned po čtyřech minutách druhé půle si na přesný centr naskočil Dominik Košek a koníčkem uzavřel svůj hattrick – 5:0. Útočník divizního A-týmu Dominik Košek neměl dost, o další dvě minuty později byl znovu před volnou částí brány a opět se nemýlil – 6:0. Chvíli poté hosté zapomněli na Petra Outěřického a také on si otevřel gólový účet – 7:0. Po vyšachování obrany Kostelního Hlavna překonal brankáře Musila i střídající Vojtěch Dvořák8:0. Čtvrt hodiny před koncem za zbytečné řečnění obdržel druhou žlutou kartu hostující Jindřich Bůžek a hosté tak dohrávali o deseti. Přesilovku využil o pět minut později střelou za tyč Petr Outěřický9:0. Desátá branka na sebe nenechala dlouho čekat a její autor Petr Outěřický mohl taktéž oslavit hattrick – 10:0. V závěrečné minutě ještě po závaru před Musilem přidal svoji čtvrtou branku znovu Petr Outěřický, čímž uzavřel gólový stav – 11:0.

Benátečtí tak nedali Kostelnímu Hlavnu sebemenší šanci a před těžkým zápasem na kosořické půdě si notně zvedli sebevědomí.

Z naší strany to byl dobrý zápas, v němž jsme využili spoustu šancí, byť jsme jich ještě několik neproměnili. Velice brzy jsme šli do vedení, snad z prvního nebo ze druhého rohu. Následoval náš standard v podobě hluché dvacetiminutovky, v níž jsme nedokázali proměnit spoustu šancí. Dokonce jsme při jedné příležitosti netrefili ani odkrytou bránu. Za stavu 3:0 bylo hotovo. Soupeř se ještě do poločasu snažil s výsledkem něco udělat, ale Zedňa (Jan Zedníček) přidal čtvrtý gól. Ve druhém poločase už bylo Kostelní Hlavno odevzdané. Měli jsme celkem rychlý nástup do druhé půle, kdy jsme během několika minut vstřelili dvě branky a hostům jsme hru otrávili. K mému údivu, i za rozhodnutého stavu, jsme stále chtěli dávat góly, s čímž máme někdy problémy. Až na zhruba patnáct minut ve druhé půli jsme hráli dobře. Vcelku dobrý fotbal předvedli i střídající hráči. Jsem rád, že Dominik Košek, po minulém zahazování šanci v Mukařově, se chytil a vstřelil čtyři góly. Těší mě, že Petr Outěřický, který po delší době hrál na hrotu, po horším období, kdy nedával góly ani do prázdné brány, to tam dnes čtyřikrát uklidil. Doufám, že to klukům vydrží. Myslím si, že Kostelní Hlavno to odneslo možná až krutě. Navíc Jindra Bůžek obdržel červenou kartu. I v takto pokročilém věku je vznětlivý. Stále je to výborný fotbalista, avšak kdyby udržel nervy, svému týmu by rozhodně více pomohl. Myslím si, že toto utkání muselo domácí diváky bavit.

• D.Bousov "B" – Krnsko 2:2 (2:1)

Příští 22. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Kosořice – Benátky "B", Krnsko – Akuma (10:30), Kr.Vrutice – Bělá p/B., Zdětín – Doubrava, Řepov – D.Bousov "B", Kněžmost – Březno, K.Hlavno – Mukařov.