ZÁZNAM ZÁPASU - 3.kolo sobota 28.8.2021 ve 13:30 hod.

Verner – Jirdásek, Štěpánek (80. Matěj Hodboď), Pitloun, Vild, M. Toman (67. Rokos), Řehořek, J. Toman, Pokorný, Smékal (72. Hodovanec), Mir. Hodboď

Šíma – Špringl, O. Macek, Bohdan, Outěřický – F. Plichta, Mareš (65. Zedníček), Váňa (77. Bažo), Pařízek (65. Vydra), Poslt (65. Ječný) – Tott

32. Jirdásek, 75. Řehořek – 67. O. Macek, 75. Bohdan

Diňa – Švarc, Maňas

Hráč utkání Hráč utkání nikdo

Rezerva nestačila venku na Bělou pod Bezdězem.

Další venkovní zápas se benátecké rezervě vůbec nepovedl. Béčko nezvládlo utkání v Bělé pod Bezdězem, odkud si přivezlo debakl 0:4. Po herně vyrovnané první půli vládli v té druhé domácí hráči, kteří svému sokovi nasázeli další tři branky. Hosté si vypracovali pouze dvě brankové situace, což je na tým jejich kvalit opravdu málo.

I když měli hostující hráči od úvodních minut častěji míč na svých kopačkách, branku bělského brankáře Vernera ohrozit nedokázali. Oproti tomu domácí zahrozili Martinem Tomanem, ten svoji příležitost ještě nevyužil. Chuť si domácí útočník spravil ve 26. minutě, když se v pokutovém území zbavil Bohdana a naservíroval míč na nabíhajícího Jana Smékala1:0. Vyrovnat mohli hosté v poslední minutě první půle. Po rohovém kopu hlavičkoval Bohdan těsně nad bránu.

Pouhých deset minut se čekalo ve druhém poločase na další branku. Stanislav Pitloun napřáhl z velké dálky, využil zaváhání brankáře Šímy a poslal míč přesně pod břevno jeho brány – 2:0. O pět minut později v pokutovém území fauloval Bohdan, míč si k zahrávání penalty postavil znovu Stanislav Pitloun a i když si Šíma na jeho střelu sáhl, míč přesto skončil v bráně – 3:0. Hostům se nedařilo, naopak s chutí hrající domácí zasadili další úder. Střídající Hodovanec orazítkoval tyčku, dorážka Pavla Štěpánka už ale skončila v bráně – 4:0. Čestný zásah mohl napsat v poslední minutě Tott, který postupoval sám na Vernera, ten si ale nulu vzít nenechal.

Benátečtí tak v Bělé pod Bezdězem zklamali. Ztracené body se budou snažit získat další víkend v domácím prostředí proti Březnu.

Utkání se mi hodnotí velmi těžce, protože jsme body soupeři darovali hrubými individuálními chybami. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, hodně jsme drželi míč, ale chyběla nám řešení, která by nás dostala do lepších šancí. Po sledu několika zbytečných chyb jsme inkasovali velmi laciný gól a bohužel z velké šance těsně před poločasem nedokázali srovnat. Druhá půle začala naší snahou o vyrovnání, ale další hrubé chyby nás totálně potopily. Jsem velmi zklamán výkonem hráčů, kteří dnes již bez debat musí patřit mezi naše tahouny. Nedosahuje-li hráč v jedenadvaceti letech kvalit stabilní opory týmu okresního přeboru, musíme důkladně přehodnotit jeho další působení v našem klubu.

• D.Bousov "B" – K.Hlavno odloženo

Příští 4. kolo v 17:00 hod., SOBOTA:  Řepov – Doubrava, Kněžmost – Kr.Vrutice, Mukařov – Bělá p/B., K.Hlavno – Akuma, Kosořice – D. Bousov "B", Zdětín – Krnsko, NEDĚLE: Benátky "B" – Březno.