ZÁZNAM ZÁPASU - 23.kolo Neděle 28.5. 2017 17:00

Jíra –​ Kohl, Bonomo (59. Šimůnek), Chaloupka, Šíma, M. Langšádl, Radosta (82. Dunka), Šimek, Krýda, Pařízek (46. Machka), Jäger (46. Kredba)

Urban –​ L. Holub (59. Pavliš), Bíšek, Vynikal, Kubeček, Merva, M. Koštíř, Kasal (46. J. Šolc), Bartoň, Klíma (42. T. Šolc), Tomíček

4. Šimek z pen., 21., 24. a 28. Krýda, 81. Kredba

64. M. Langšádl, 84. Krýda - 38. Tomíček

Marek – Stránský, Hanák

Rezerva nastřílela Dolnímu Bousovu pět branek !

Benátecká rezerva dalším velmi dobrým utkáním potěšila své věrné příznivce. O osudu tohoto zápasu bylo rozhodnuto již po prvním poločase. Nejprve proměnil pokutový kop Šimek, následně se chvíli před vypršením první půlhodinovky čistým hattrickem prezentoval Krýda, který si upevnil první místo mezi střelci benáteckého béčka. Druhá půle se tak mohla spíše jen formálně dohrávat. Poslední branku měl v závěrečné desetiminutovce na svědomí střídající Kredba, který završil debakl v derby na 5:0 z pohledu benáteckého béčka.

Benátky v dalším kole zavítají na neoblíbené Mělnicko, kde se jim na jaře nedaří. Tentokrát proti nim bude stát papírově nejslabší tým - Velký Borek. Jak už se ale benátečtí hráči mohli přesvědčit, ze sousedního okresu se body nevozí lehce, poctivou hrou by však z Velkého Borku měli přivézt plný bodový zisk.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

V prvním poločase hosté vystřelili asi třikrát, my dali čtyři branky. Zápas mohl skončit i vyšším rozdílem, nastřellli jsme břevno, šli jsme sami na brankáře. Před čtrnácti dny jsme vstřelili pět branek, dnes také, takže jsem maximálně spokojen. Neproměňování šancí bych přičetl našemu mládí. Chybí nám více klidu, avšak snažíme se to trénovat, ale v zápase je to trošičku jiné než v tréninku. V kabině jsme si řekli nějaký cíl, za kterým si jdeme, doufáme, že po závěrečných kolech ho splníme. Mám na mysli to, že chceme skončit do 5. místa.

Luděk HOLUB

SK Dolní Bousov Luděk HOLUB

Výsledek hovoří sám za sebe. Věděli jsme, že Benátky mají mladý mančaft a že utkání bude hodně o běhání. Nějak jsme se na to připravovali, avšak před samotným zápasem se nám omluvili dva hráči - gólman a obránce. Museli jsme sáhnout do dorosteneckého týmu, kteří měli za sebou včerejší zápas, takže toho měli plné zuby. Během zápasu přišlo další naše zranění. Utkání jsme si ale prohráli laxně odehraným prvním poločasem, ve kterém jsme již ve 30. minutě prohrávali 0:4. Myslím si, že jsme soupeři tři góly darovali. Poté jsme naši hru trošku přeskupili. Nyní jsme v takové situaci, ve kterém spíše děláme fotbalem ostudu, než že by se na něj dalo koukat. Strašně mě to mrzí, ale je to o přístupu hráčů. V kabině jsme si to vyříkali. Hráči poznali, že nic samo nepřijde a že je potřeba na sobě stále makat. I ti kluci, kteří pracují, se musí sami doma proběhnout.

FOTO ze zápasu naleznete ZDE!

VÝSLEDKY 23. kola I.B třídy :

• Benátky "B" – Dolní Bousov 5:0 (4:0)
  • St.Boleslav – FC Mělník 3:2 (1:0)
  • Nelahozeves – V. Borek 4:0 (1:0)
  • Byšice – Dlouhá Lhota 6:1 (2:0)
  • Neratovice "B" – Bakov n/J. 2:3 np (1:0)
  • Tišice – Pěčice 1:4 (1:2)
  • Lužeč – Kly 0:5 (0:1)

Příští 24. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: ​​Kly – Tišice (10:15), Dl. Lhota – Lužec, D. Bousov – St. Boleslav, Bakov n/J. – Byšice, Pěčice – Nelahozeves, FC Mělník – Neratovice "B", NEDĚLE: Velký Borek – Benátky "B".