ZÁZNAM ZÁPASU - 15.kolo Neděle 2.4. 2017 16:30

Jíra – Kohl, Bonomo, Chaloupka, Zuna, M. Langšádl, Kocourek, Musil (31. P. Zeman), Šimek, Krýda, Pařízek

Černý – Stanislav, Babovák, Žežulka, Ďurinda, Novotný (15. Nguyen), Lemarie (56. Brabec), Palanský, Jína, M. Zeman, Chrdle

71. Ďurinda

66. Kohl, 80. M. Langšádl, 86. Šimek, 90. Krýda – 86. Ďurinda

Hájek – Vokoun, Švagr

Neratovice vrátily benátecké rezervě podzimní porážku !

Benátecká rezerva nenavázala na velmi dobrý výkon na půdě Staré Boleslavi a před slušnou návštěvou na svém hřišti nestačila na rezervu divizních Neratovíc-Byškovic. I když měli domácí možná více míč na kopačkách, zápas se jim vůbec nepovedl. V prvním poločase čelili pokutovému kopu, při němž ale Chrdle nechal vyniknout brankáře Jíru, jenž mu penaltu zneškodnil. Neratovické to však mrzet příliš nemuselo, neboť dvacet minut před koncem se trefil Ďurinda, čímž rozhodl o tom, že hosté rezervě vrátí porážku z podzimní části.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

S výkonem všech hráčů v dnešním zápase jsem hrubě nespokojen. Toto se prostě neslučuje s mojí filozofií ani s pojetím hry. Byl to nejhorší zápas za dobu mého působení u benáteckého béčka. Samozřejmě musím uznat kvalitu soupeře, avšak my jsme vůbec nehráli naši hru, navíc jsme byli absolutně bez pohybu, zkazili jsme mraky přihrávek na pět nebo deset metrů. Prostě jsme si nezasloužili ani bod. Za celý zápas jsme vůbec nevystřelili na soupeřovu bránu, měli jsme snad jen jeden rohový kop. Sice jsme měli víc míč na kopačkách, ale zbytečně jsme ho ztráceli. Chceme hrát fotbal jako v přátelských utkáních či v prvním kole ve Staré Boleslavi, dnes jsme ale předvedli úplný opak. Minulý týden jsem svůj tým chválil, dnes ho však nemám za co pochválit a ani mu nemůžu za nic poděkovat.

• V.Borek – Lužec 3:2 np (2:0)

Příští 16. kolo v 16:30 hod., SOBOTA:Byšice – Benátky "B", Kly – D.Bousov (10:15), Tišice – V. Borek, Lužec – Nelahozeves, Pěčice – Bakov n/J., Dl. Lhota – Mělník, NEDĚLE: Neratovice "B" – St. Boleslav.