ZÁZNAM ZÁPASU - 9.kolo Neděle 23.10. 2016 15:30

Jíra – ŠImek, Sudek, Kohl, Štrbík (88. Zeman), Zuna (80. D. Langšádl), M. Langšádl, Houžvička, Fingerhut, Krýda (84. Chaloupka), Pařízek (71. Šimůnek)

Sekerka – Jiskra, Skopka, Vernek, Antonín, Dvorný, Tříska (82. Horváth), Rolenc (64. Vlasák), Veselý, Žaba (64. Čičmanec), Vála

7. Zuna, 22. Fingerhut, 45. ŠImek, 61. Pařízek  18. Jiskra

32. Jíra, 84. Kohl – 38. Vernek, 84. Jiskra

Hron – Kosina, Zdeněk

Rezerva doma zabrala a Mělník si odvezl čtyři góly !

Benátecká rezerva zabrala a po vzoru áčka si po delší době připsala velice cenné tři body. Základ výhry byl položen již v prvním poločase. Na Zunův gól sice hosté odpověděli Jiskrou. Poté už ale branky stříleli pouze domácí. Nejprve se prosadil Fingerhut a v samém závěru první půle vstřelil velmi důležitou branku dorostenec Šimek. Ve druhém poločase nepřipustili Buryánovi svěřenci žádné drama, naopak Pařízek ještě přidal čtvrtou branku, čímž  rozhodl o výrazné výhře.

Nyní čeká na benátecké béčko další derby. Zajíždí totiž do Dolního Bousova, tedy k týmu, který se nachází, podobně jako FC Mělník, v horní polovině tabulky. Další body z tohoto zápasu by přinesly do benáteckých řad ještě více klidu.

Jan BURYÁN

SK Benátky Jan BURYÁN

Je to náš nejlepší výsledek, i když i kola před tím jsme hráli pěkný fotbal, avšak bohužel jsme neproměňovali šance. Dnes jsme z devíti střel dali čtyři góly, produktivita tedy byla na perfektní úrovni. Vyplatila se nám práce v týdnu na tréninku, protože i střídačka utkáním žila. Mělník měl ze začátku převahu v držení míče, my jsme brzy převzali iniciativu a ve druhém poločase jsme byli lepší.

Václav ŘÍZEK

FC Mělník Václav ŘÍZEK

Nechci se vymlouvat, ale přijeli jsme sem v ne zcela optimální sestavě. Postihly nás nějaké chřipky a nějaká zranění. Někteří ne zcela zdraví kluci i hráli. Na naší hře to bylo vidět. Když jsme vyrovnali na 1:1, měli jsme trochu více ze hry, avšak měli jsme problém zachytávat brejky domácího týmu. Inkasovaná branka z přímého kopu na 2:1 toho ještě tolik neřešila. Další gól, po rychlém brejku na 3:1 těsně před poločasem, nás rozhodil. Druhá půle se víceméně nemusela hrát. Nenašli jsme fyzické ani psychické síly na to, abychom nepříznivý stav zvrátili. Nezbývá nám nic jiného, než domácím pogratulovat.

• Byšice – Kly 1:5 (1:5)

Příští 10. kolo ve 14:30 hod., SOBOTA: D.Bousov – Benátky "B"Dl.Lhota – Byšice, Bakov n/J. – Neratovice "B", FC Mělník – St.Boleslav, Pěčice  Tišice, Kly – Lužec (10:15), NEDĚLE: V.Borek – Nelahozeves.